Podczas, gdy wiele gwiazd narzeka na kryzys, jaki od dłuższego czasu panuje w branży rozrywkowej, Honorata radzi sobie całkiem nieźle. Na swoim blogu, pochwaliła się planami budowy domu:

Reklama

Ten czas leci tak szybko, że czasami nie jestem w stanie za nim nadążyć. Niesamowite, że moja budowa domu, zaczyna się już za 2,5 miesiąca, a pamiętam jeszcze jak prawie rok temu pierwszy raz pojechałam oglądać ziemię..

Dom to nie jedyna inwestycja jaką planuje Honorata. Celebrytka radzi się także swoich fanów, jaki samochód powinna sobie kupić:

Może ktoś z Was mi doradzi... :) Potrzebuję autka dla początkującego kierowcy. Niestety nie znam się zupełnie na takich autach, a jedyne co wiem o motoryzacji wiąże się z moimi wymarzonymi autami, które zaczynają się od 80 tysięcy, a nie chcę brać takiego sprzętu na pierwszy ogień. Chciałabym na początku jeździć czymś, dzięki czemu nabiorę wprawy, bez problemu poradzę sobie w zatłoczonej Warszawie, aby nie mieć problemów m.in. z parkowaniem itp. Może ktoś z Was mógłby polecić mi coś do 20 tysięcy - coś mniejszego, aby mało paliło, a z racji tego, że jestem estetką i kobietą- chciałabym, aby też wyglądało :) Myślałam też nad automatem, który idealnie nadaje się do stania w korkach.