NPWM (Najlepszy Przekaz w Mieście) to hiphopowa formacja z Mławy. Czterech raperów, na co dzień zajmujących się wolontariatem na rzecz dzieci z biednych rodzin, po raz kolejny podbiło publiczność. Zaprezentowany przez nich utwór "Wyciągamy dzieci z bramy" spodobał się również jurorom, którzy pochwalili szczerość i pozytywny przekaz piosenki. Jedynie Kora skrytykowała występ twierdząc, że był słabszy od tego, co NPWM zaprezentował podczas pierwszego castingu.

Reklama

Nie tylko zwycięzcy odcinka usłyszeli kilka gorzkich słów z ust liderki Maanamu. Kora najwyraźniej była wczorajszego wieczoru w bardzo złym nastroju, co boleśnie odczuli wszyscy uczestnicy. Podczas gdy pozostali jurorzy bardzo chwalili występy półfinalistów, Kora prawie każdym była zdegustowana i nie szczędziła ostrych słów.

Podczas ostatniego odcinka Kora była w bardzo złym nastroju. Niemal każdy występ spotkał się z krytyką jurorki. / Newspix / Aleksander Majdanski

Ja daję nie. Tu nie ma startu do oryginału. Dla mnie nie ma rzemiosła, energii, seksualności. Nie ma porównania do Sinatry! - usłyszał od jurorki faworyt odcinka Michał Kuczyński, oberwało się także rock'n'rollowej formacji Szulerzy:

Jest to coś skrajnie innego niż wasz pierwszy występ. Nudne, w ogóle nie wiem o czym śpiewa pani. To jest beznadziejne, niestety. Ani śmieszne, ani poważne, czerwone.

A kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej w ostatnim odcinku?