Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Już dziś ostatni półfinał "Must be the music". Zobacz, kto wystąpi na scenie

6 maja 2012, 12:40
W finale są już Jakub Szyperski, Lemon, Tax Free, Katarzyna Moś, Najlepszy Przekaz W Mieście oraz Michał Kuczyński. Do finału programu głosami widzów, awansuje po dwóch wykonawców z odcinka półfinałowego. Swoje dzikie karty przyznają również internauci, oraz słuchacze RMF FM. Kto dołączy do finalistów po dzisiejszym odcinku?
W finale są już Jakub Szyperski, Lemon, Tax Free, Katarzyna Moś, Najlepszy Przekaz W Mieście oraz Michał Kuczyński. Do finału programu głosami widzów, awansuje po dwóch wykonawców z odcinka półfinałowego. Swoje dzikie karty przyznają również internauci, oraz słuchacze RMF FM. Kto dołączy do finalistów po dzisiejszym odcinku? / AKPA
Najbliższy niedzielny odcinek "Tylko muzyka. Must be the music", to ostatnie półfinałowe starcie. Do grona 6 wybranych dotychczas finalistów dołączy dwoje kolejnych, wybranych głosami telewidzów. Do kogo z 8 wykonawców uśmiechnie się szczęście i sympatia publiczności?
Reklama
Reklama
Tematy:
uczestnik ostatni półfinał Hanka "Must be the music" Sebastian Białek BLiSS
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama