Dawno nie oglądana w Polsce piękna Alicja Bachleda – Curuś, mało kto wie, urodziła się w Meksyku. Zauroczona Krakowem, lubi Warszawę, a kocha Stany. Zagrała w 15 filmach fabularnych i kilku serialach. Śpiewała m.in. na solowej płycie „Klimat” i w duecie z Piotrem Cugowskim. Przełomem w karierze była rola Zosi w „Panu Tadeuszu”. Tam młodziutką aktorkę wspierał bardziej doświadczony Michał Żebrowski.

Reklama
W świątecznym odcinku programu "Jaka to melodia?" zobaczymy także Michała Żebrowskiego i Sebastiana Karpiela-Bułeckę / TVP / Foto.Ireneusz Sobieszczuk TVP SA prawa autorskie zastrzezone

Czy w muzycznym pojedynku też poda jej pomocną dłoń? Współtwórca i dyrektor warszawskiego Teatru 6 piętro ma na swoim koncie 2 złote płyty, ponad 20 kreacji filmowych i kilka serialowych. Czy w roli zawodnika wypadnie równie dobrze?

Będzie trudno, bo obok stanie muzyczny profesjonalista Sebastian Karpiel – Bułecka. Artysta z zamiłowania, z wykształcenia architekt. Wokalista i skrzypek, gra z samymi przyjaciółmi. Ostatni krążek „Boso” zrobił w Polsce furorę szybko stając się platynową płytą. Ciekawe, kto kogo w tym specjalnym odcinku „puści do domu boso”?

Gwiazdorski pojedynek w programie "Jaka to melodia?" będzie można obejrzeć w niedzielę, 8 kwietnia na antenie TVP1.

Reklama