Jak donosi Super Express, zdjęcia do 4. edycji "Top Model" ruszają w maju. Joanna Kupa rozpoczęła więc starania o to, by znaleźć miejsce w show dla swojej siostry. Jej zdaniem, Marta świetnie sprawdziłaby się w zastępstwie modelki Anji Rubik, która po zakończeniu 3. edycji pożegnała się z programem:

Reklama

Moja siostra Marta byłaby idealna na miejsce Anji Rubik w jury "Top Model". Jest dowcipna, inteligentna i zna się na modzie. Jej udział na pewno bardzo by ożywił ten program - cytuje wypowiedź Joanny Krupy Super Express

Anja Rubik to doświadczona, światowej sławy modelka, która chodziła na wybiegach największych projektantów. Jej wiedza i doświadczenie były bardzo pomocne w programie "Top Model". A co w takim razie miałaby robić zastępująca ją Marta Krupa?

Zadaniem Marty miałoby być wdrażanie uczestniczek w świat modelingu, podtrzymywanie ich na duchu i dawanie rad - powiedziała Super Expressowi osoba z programu

Czy producenci programu posłuchają rad Joanny i zaangażują jej siostrę do kolejnej edycji? O tym przeknamy się już niebawem.

Jak duet sióstr Krupa sprawdziłby się w programie "Top Model"?

AKPA