Mam już pewne, choć niewielkie, doświadczenia aktorskie w różnych filmach, ale cieszę się, że mogłem znów zdobywać aktorskie doświadczenie. Kręcenie jednego odcinka "M jak miłość" z moim udziałem nie trwało długo, może z godzinę. Oczywiście, były powtórki, ale niezbyt dużo - powiedział PAP Life 30-letni Włodarczyk.

Reklama

Pięściarz z podwarszawskiego Piaseczna wystąpił w nietypowej dla siebie roli szkoleniowca. Sam nie pokazywałem profesjonalnym aktorom jak prawidłowo uderzać czy poruszać się w ringu, to były wskazówki słowne dla ćwiczących na workach. Ale nawet w przyszłości, po zakończeniu kariery zawodniczej, praca trenera mnie nie interesuje. Do tego trzeba mieć sporo cierpliwości... - dodał.

Do "Diablo" Włodarczyka należy pas WBC w kat. junior ciężkiej (wcześniej był czempionem federacji IBF). Na razie nie wiadomo, kiedy stoczy następną zawodową walkę. To będzie jubileuszowy, 50. pojedynek (na koncie ma 46 zwycięstwa, dwa remisy i porażkę). Ostatni raz boksował późną jesienią 2011 roku - w australijskim Pert pokonał przed czasem idola miejscowych kibiców Danny'ego Greena.

W historii polskiego kina nie brakuje bokserów, którzy przynajmniej na chwilę zajęli się aktorstwem - m.in. Jerzy Kulej, Leszek Drogosz, Jan Szczepański, czy Grzegorz Skrzecz.