Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy... - czytamy na profilu facebookowym "Szansy na Sukces".

Reklama

Wpis pojawił się w środę wieczorem.

Swoje odejście z programu potwierdził także Wojciech Mann, który przez 19 lat pełnił rolę prowadzącego "Szansy na sukces":

Prawdą jest, że na pewno zakończyłem prowadzenie tego programu - powiedział PAP Wojciech Mann. - Czy w innej formie będzie on kontynuowany, tego już nie wiem. Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: "Już czas" i ja go posłuchałem.

Nadawana od 19 lat "Szansa na Sukces" otworzyła drzwi do sukcesu wielu osobom. Dzięki temu programowi karierę rozpoczęli m.in.: Justyna Steczkowska, Andrzej Lampert, Dominika Gawęda, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Ania Wyszkoni i Ewa Farna.

Telewizja Polska nie potwierdza jednak oficjalnie zakończenia programu. Emisja programu "Szansa na sukces" jest kontynuowana w ramówce wiosennej zgodnie z planem do pierwszego tygodnia czerwca br. Decyzja odnośnie kontynuacji cyklu w ramówce jesiennej zapadnie w odpowiednim momencie, o czym poinformujemy media w osobnym komunikacie - poinformowała PAP Life rzecznik TVP Joanna Stempień - Rogalińska.