Jak dowiedział się portal Plejada, nowa odsłona muzycznego show będzie nosiła nazwę "Szansa na sukces Opole 2019". Laureaci programu wezmą udział w wielkim koncercie specjalnym w Opolu. Jedna z osób zostanie wyłoniona i weźmie udział w koncercie "Debiuty" w trakcie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Reklama

Castingi do nowej "Szansy na sukces" odbędą się w lutym w czterech miastach: Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i Katowicach. Udział mogą wziąć w nim osoby powyżej 12 roku życia.

"Szansa na sukces" była emitowana w telewizyjnej Dwójce w latach 1995-2012. Dzięki programowi swoje kariery rozpoczęli między innymi Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz i Anna Wyszkoni.

Prowadzącym program "Szansa na sukces" był Wojciech Mann. Tuż po tym, jak dziennikarz zdecydował się rozstać z produkcją, została ona zdjęta z anteny. Prawdopodobnie jednak nowa odsłona programu doczeka się także nowego prowadzącego. Po tym, jak w 2016 roku Wojciech Mann został zwolniony z radiowej Trójki, trudno bowiem spodziewać się, że mógłby zdecydować się na ponowną współpracę z publicznym nadawcą.