Czas by do muzycznego starcia stanęły kolejne drużyny pod wodzą polskich gwiazd. To na pewno będzie dla mnie duża lekcja i wniesie wiele do mojego życia – tak Kamil Bednarek mówi o swoim udziale w show. Artysta i jego zespół z Brzegu, czyli jego „małej Jamajki”, nawiążą z pewnością do stylistyki reggae. Sprawdźcie jak rockowy hit nabiera jamajskiego i bujającego charakteru. Jeśli dodać do tego interesujące głosy, które wokalista zebrał na castingu, wyjdzie z tego wybuchowa mieszanka. Siostra Kamila, Kornelia, zadebiutuje na ogromnej scenie, przed kilkoma milionami widzów. Teraz to ona będzie grała pierwsze skrzypce, a doświadczony brat udzieli jej na pewno kilku ważnych wskazówek. Artysta wierzy, że w rodzinie siła. Od kiedy pamiętam zawsze w Ciebie wierzę, oprócz tego, że masz piękny głos, wiem, że będziesz mnie wspierać. Nie wyobrażam sobie tego programu bez Ciebie – na zakończenie przesłuchań wyznał siostrze Bednarek. Teraz razem staną na jednej scenie!

Reklama
TVP / Krzysztof Kuczyk

A jak poradzi sobie zespół z Elbląga? W grupie Rynkowskiego znalazło się kilka prawdziwych pereł wokalnych. Drużyna posiada jedyny prawdziwy bas spośród wszystkich grup, które pojawią się w drugim odcinku. Artysta z tak długim stażem będzie wiedział doskonale, które talenty wystawić w pierwszym starciu. Wśród solistów z pewnością znajdzie się Piotr Jacyno, którego tak Ryszard przywitał na przesłuchaniach: Bardzo długo na Ciebie czekałem. To, że jesteś fantastyczny, to już wiem. Jego charyzma i siła głosu wpłynęła nawet na wybór repertuaru. Jaka piosenka skojarzyła się Rynkowskiemu z Piotrem? Dlaczego artysta i jego grupa postawili na elegancję i szyk? Wytworna wersja bardzo wesołego utworu z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie. Czy drużyna z Elbląga zbierze wystarczająco dużo głosów by zdobyć immunitet?

TVP / Jan Bogacz TVP SA

Warszawska grupa Natalii Kukulskiej przeniesie się w czasie. Początek lat 80., hit króla popu i choreografia inspirowana jego teledyskami. Kto będzie stał w pierwszym rzędzie? Wokalna broń, Katarzyna Dereń, która sprawiła, że Natalia uklękła po jej występie na castingu, otrzyma partię solową. W jej zespole jest jeszcze kilka bardzo ciekawych talentów, które zaistniały na przesłuchaniach - pochodząca z Zimbabwe, Star Kochańska, która urzekła Natalię swoją piękną soulową, ciepłą barwą głosu oraz Piotr Zubek, 10-latek o dojrzałości muzycznej znacznie przekraczającej jego wiek. Kogo wybrała artystka? Dowiemy się w najbliższą sobotę.

TVP / Jan Bogacz TVP SA

Monika Kuszyńska zadbała o efekty specjalne w występie swojego zespołu. Występ w ogniu i deszczu jednocześnie? To możliwe na scenie "Bitwy na głosy". Artystka wybrała piosenkę, która nie tak dawno jeszcze okupowała najwyższe miejsca list przebojów. Kandydatów na solistów do pierwszego występu było wielu. Wśród nich znalazł się Jędrzej Olżewski, wielbiciel i kolekcjoner krawatów, który zaczarował Monikę swoją interpretacją piosenki Michaela Jacksona. Martyna Konieczna, która po kilku pierwszych dźwiękach została zaproszona przez Monikę, by zaśpiewać przed zgromadzonym tłumem, oczekującym na swoje przesłuchanie. Anna Frotnczak – 5-tysięczna uczestniczka castingu czy może Monika Mioduszewska, która posiada doświadczenie chóralne? Które głosy będą najbardziej wyeksponowane w jej drużynie?

TVP / Jan Bogacz TVP SA

Atmosfera będzie karnawałowa. Na otwarcie programu zabrzmi piosenka wyciągająca na parkiet nawet najbardziej opornych uczestników imprez. Brazylijskie rytmy i gorąca atmosfera. To wszystko już 10 marca, o 20.05 na antenie TVP2.