Na castingach do nowej edycji programu "X Factor" tradycyjnie, nie zabrakło tzw. kosmitów, którzy niedociągnięcia wokalne i brak muzycznego słuchu nadrabiali odwagą i ogromną chęcią pokazania się w telewizji. Jury wykazywało się jednak dużą cierpliwością i nawet najgorszym "muzykom" grzecznie dziękowało za udział w programie. Spore poruszenie w szeregach jurorów wywołał duet Soundsystem, który wykonał autorski utwór "Twoja stara". Niestety, pomimo tego, że udało im się rozbawić publiczność, nie zostali przepuszczeni do kolejnego etapu.

Reklama

Na castingach pojawili się także wokaliści, którzy poza chęcią zaistnienia w telewizji mieli również talent i ciekawą osobowość. Jedną z takich osób, które wprawiły w zachwyt publiczność i jurorów była Anna Antonik, którą Kuba Wojewódzki nazwał "najlepiej śpiewającą pogodną kuleczką" jaką spotkał.

http://youtu.be/7Fq1PUlRIDk

Swoim występem bardzo pozytywne wrażenie na jurorach zrobiła także Asteja Dec, która sięgnąła po piosenkę Selah Sue "This World".

http://youtu.be/WmEmaAd1Ko8

Jury spodobał się także Piotr Zioła, który wykonał piosenkę Amy Winehouse. Utalentowany 16-latek, swoją muzykalnością i niebanalną osobowoscią zachwycił oceniających oraz zgromadzoną w studio publiczność.

http://youtu.be/G55TPf2pasA

Czy któryś z tych uczestników zostanie finalistą 2. edycji programu "X Factor"?