Nagła decyzja Karoliny Malinowskiej, która odmówiła dalszej współpracy z Joanną Horodyńską, zaskoczyła wszystkich. W Polsat Cafe trwają właśnie gorączkowe poszukiwania speca od mody, który z równym wdziękiem wymieszanym ze szczyptą złośliwości będzie oceniał salonowe kreacje celebrytów.

Reklama

Jak udało się dowiedzieć Faktowi, jedną z kandydatek walczących o posadę Malinowskiej jest Ada Fijał. Piękna piosenkarka słynie z niebanalnego stylu, wielokrotnie była bardzo pozytywnie oceniana przez duet Malinowska-Horodyńska i mogłaby sprawdzić się w roli modowego eksperta.

Kapif

Drugim kandydatem do programu "Gwiazdy na dywaniku" jest Jarosław Szado. Jego doświadczenie w świecie mody mówi samo za siebie. To on odpowiada za kobiecy i elegancki styl m.in. Justyny Steczkowskiej i Marty Kaczyńskiej. Ale to nie wszystko. Szado od kilkunastu lat organizuje najlepsze pokazy mody – to właśnie pod jego okiem pierwsze kroki w świecie wielkiej mody stawiała Joanna Horodyńska. Przed laty jeszcze jako modelka występowała w przygotowywanych przez Szado pokazach.

Aleksander Majdański / newspix.pl

Czy program "Gwiazdy na dywaniku" bez Karoliny Malinowskiej wciąż będzie cieszył się popularnością wśród widzów Polsat Cafe?

Kapif

>>>Czytaj także: Woliński: Ciężko pracuje na luksusy