Zaledwie kilka dni temu, w spekulacjach na temat nowej jurorki "Top Model" pojawiał się takie nazwiska, jak Joanna Horodyńska i Małgorzata Domagalik. Jednak z informacji opublikowanych przez portal pudelek.pl wynika, że osobą, która zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską w show o modelkach będzie Karolina Malinowska.

Reklama
Michał Pieściuk / newspix.pl

Powołując się na anonimowego informatora z szeregów TVN-u, Pudelek wyjaśnia, że główną przyczyną rozpadu duetu Horodyńska - Malinowska była właśnie propozycja wystąpienia w najnowszej edycji "Top Model" jaką złożono byłej modelce:

Z tego, co Korwin-Piotrowska pisała na swoim profilu na Facebooku wynika, że o swoim zwolnieniu wiedziała co najmniej od stycznia. W TVN-ie była to niepotwierdzona informacja, o której się tylko plotkowało. W styczniu również z dnia na dzień Malinowska zrezygnowała z prowadzenia programu w Polsat Cafe. Podobno pokłóciła się z Horodyńską. Prawda jest taka, że kiedy zdecydowano o zwolnieniu Korwin-Piotrowskiej, Rinke Rooyens zaproponował Malinowskiej fotel jurorski, bo gdyby Anja Rubik odeszła z programu to w "Top Model 3" nie byłoby żadnej profesjonalnej modelki, a przecież to program o modelkach. Poza tym poznali się podczas realizacji "Gwiazdy tańczą na lodzie 3". Malinowska podobno zgodziła się od razu i poinformowała o tym Polsat Cafe. Prawdopodobnie stacja negocjowała z nią, bo oficjalnie o swoim odejściu poinformowała dopiero pod koniec stycznia. - twierdzi anonimowe źródło portalu pudelek.pl

Czy Karolina Malinowska znajdzie wspólny język z Dawidem Wolińskim, Marcinem Tyszką i Joanną Krupą?