Z informacji opublikowanej przez tabloid wynika, że producenci serialu chcą przyciągnąć młodszych widzów, a w tym celu planują odświeżyć fabułę pozbywając się kilku głównych bohaterów. Z obsady zniknęli by Zosia i Kuba, w których wcielają się Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski oraz siostra Bożenka którą odgrywa Edyta Jungowska.

Reklama

Siostra Bożenka zostanie wyrzucona ze szpitala w Leśnej Górze przez doktora Falkowicza, a Zosia i Kuba, w celu ratowania swojego małżeństwa, wyjadą razem za granicę. Celem scenarzystów nie jest jednak definitywne usunięcie tej pary głównych bohaterów z fabuły:

Formalnie ta para nie zniknie, bo jest przecież główną parą bohaterów tego serialu, ale w samej fabule i na ekranie obydwoje będą się pojawiać tylko od czasu do czasu. Albo we wspomnieniach innych bohaterów - powiedziała Super Expressowi osoba związana z produkcją serialu.

AKPA

Agnieszka Krakowiak-Kondracka, główna scenarzystka serialu, w rozmowie z tabloidem potwierdziła, że produkcja zamierza postawić na młodych, nieopatrzonych aktorów, którzy zapewnią odświeżenie fabuły.

A jak na tak drastyczne zmiany w ukochanym serialu zareagują widzowie?

AKPA