W pierwszej części wczorajszego programu "Tomasz Lis na żywo", prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiał na temat Katarzyny W. i śmierci jej córki Magdy. Ta historia od dłuższego czasu budzi bardzo wiele emocji i jest nieustannie omawiana w mediach, dlatego nie dziwi fakt, że również Tomasz Lis postanowił poświęcić jej czas w swoim programie. To, co może zaskakiwać, to dobór tak zwanych ekspertów, omawiających ten temat.

Reklama

W programie pojawiły się bowiem psycholog Hanna Samson, psycholog i orzecznik sądowy Teresa Gens oraz Katarzyna Cichopek i Joanna Koroniewska. Co skłoniło dziennikarza prowadzącego jeden z najbardziej opiniotwórczych programów w polskich mediach, by do rozmowy na tak trudny i poważny temat zaprosić dwie celebrytki? Jedynym czynnikiem łączącym wszystkie zaproszone przez Tomasza Lisa panie był fakt, iż każda z nich jest matką.

Na ostatni odcinek programu Tomasza Lisa posypały się słowa krytyki ze strony internautów. Rozmowę z udziałem celebrytek, niektórzy widzowie porównali nawet do kontrowersyjnych programów Jerryego Springera.