Aida nie ma trzydziestu lat, nie pracuje w agencji reklamowej… Jest za to matką dwójki niesfornych dzieci, wychowuje je sama i robi wszystko, aby utrzymać swoją rodzinę „na powierzchni”. Nie jest łatwo - zarówno syn Remik ( Jakub Wróblewski) jak i córka Aneta ( Maja Bohosiewicz), każdego dnia pakują się w nowe kłopoty i sprawdzają, jak daleko sięga cierpliwość ich rodzicielki!

Reklama
TVP2

Całą trójkę poznajemy, kiedy wprowadzają się do matki Aidy - Kaliny ( Iwona Bielska). Aida będzie drzeć koty ze swoją matką, która bynajmniej nie jest typem kochanej babuni. To niezrealizowana artystka, obwiniająca o wszelkie niepowodzenia córkę. Konflikt obu pań bardzo podgrzewa atmosferę w domu i doprowadza do wielu komicznych sytuacji.

TVP2

Reszta bohaterów to mieszkańcy kamienicy, do której powraca po latach Aida. Tworzą oni kolorową, pełną dobrej energii i bardzo zżytą ze sobą prawdziwą „osiedlową rodzinę”. To ludzie, którzy potrafią doprowadzić się nawzajem do szału, ale wiedzą, że w prawdziwych kłopotach mogą na siebie liczyć.

Codzienne perypetie bohaterów „Aidy” mogą się wydawać absurdalne i wręcz przerysowane, ale tak naprawdę, każdy może dostrzec w nich odbicie własnych spraw, ukazanych z lekkim przymrużeniem oka i sporą dawką humoru
Serial wyreżyserował Xawery Żuławski, twórca “Wojny polsko-ruskiej”.

W tym serialu poruszamy się po tematach tabu, które wzbudzają kontrowersje, ale są potraktowane z dużą dawka humoru i autoironii. - powiedział Xawery Żuławski

W rolach głównych zobaczymy Sonię Bohosiewicz, Maję Bohosiewicz, Iwonę Bielską, Jakuba Wróblewskiego, Michała Zielińskiego, Katarzynę Kwiatkowską.

Serial zadebiutuje na antenie TVP2 w marcu.

TVP2