Wiele nowego wydarzy się w "Szpilkach na Giewoncie". Serial, którego główną bohaterką była dotąd Magdalena Schejbal, stracił właśnie swoją gwiazdę. Aktorka podjęła decyzję, że odchodzi z produkcji i w czwartej części jej nie zobaczymy.

Reklama
Polsat

Żadne kartony jej nie grożą. Ewa wyjedzie tylko na dłuższy czas do matki do Ameryki – mówiła Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu. Nową gwiazdą „Szpilek...” zostanie Anna Czartoryska. Aktorka dołączyła do obsady pod koniec ubiegłego sezonu, a teraz jej rola stanie się pierwszoplanowa. Czartoryska gra Xenię, singielkę z Warszawy, która prowadzi w stolicy własny klub muzyczny i jest utalentowaną wokalistką. Los znów postawi na jej drodze Bartka (Krzysztof Wieszczek). Producenci zdradzili, że lukę w sercu górala po wyjeździe Ewy zajmie właśnie piękna Xenia!

Polsat

Także TVN stawia na mocne wejście. Stacja rozpocznie emisję nowego serialu pt. "Prawo Agaty". Bohaterką serialu jest Agata Przybysz, dyrektor działu prawnego w dużej firmie ubezpieczeniowej, która właśnie traci pracę. Kobieta wraz z przyjaciółką otworzy kancelarię prawną. W roli przebojowej prawniczki zobaczymy dawno niewidzianą na ekranie Agnieszkę Dygant. Twórcy zapowiadają, że serial będzie przebojem na miarę dawnego hitu „Magda M.”.

TVN

Wiosną wystartuje też pierwszy serial telewizji TVN 7 "Reguły gry". Zagrają w nim m.in.: Paweł Wilczak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny i Jan Jankowski. Będzie to sitcom przedstawiający różnego typu relacje damsko-męskie z perspektywy wieloletniego małżeństwa, świeżo zaręczonej pary i singla, który nie może znaleźć drugiej połówki.

TVN/East News/Piotr Mizerski

>>>Czytaj także: Włodarczyk kompletnie załamana po rozstaniu. Przepłakała swoje urodziny