"Reguły gry" to opowieść o tym, że relacje uczuciowe często przypominają jazdę górską kolejką: wsiadasz, zapinasz pasy, trzymasz ukochaną osobę za rękę i nie wiesz, co się wydarzy po drodze...

Reklama

Główni bohaterowie tej gry to małżeństwo Grzegorz i Magda (Jan Jankowski, Katarzyna Kwiatkowska), narzeczeństwo Adam i Natasza (Maciej Zakościelny, Julia Kamińska) oraz singiel Jacek (Paweł Wilczak). Grzegorz i Magda są ze sobą od 12 lat i dzielnie kibicują Adamowi i Nataszy w ich świeżym związku.

Grzegorz pracuje w banku na wysokim stanowisku. Bardzo kocha Magdę, ale niestety nie zawsze potrafi jej to okazać. Jak przystało na twardego faceta - nie może przecież zbyt często mówić czułych słówek... Zdecydowanie łatwiej przychodzi mu okazywanie emocji podczas oglądania meczu. Zawsze mówi, co myśli. Uwielbia dawać młodszym kumplom rady dotyczące związku...

Magda jest prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która rozumie swojego męża... Tak jak on, uwielbia konkurować. Jednak, o ile Grzegorz może kogoś fizycznie wystraszyć, ona woli nadrabiać inteligencją... W przeciwieństwie do Grzegorza, jest towarzyska. Uwielbia chodzić na przyjęcia, do teatru czy na podwójne randki.

TVN/East News/Piotr Mizerski

Adam i Natasza po kilku miesiącach bycia razem właśnie się zaręczyli i postanowili razem zamieszkać. Adam pracuje dla swojego przyjaciela, Jacka, w firmie zajmującej się nieruchomościami. Zdecydowanie siedzi w nim mały chłopak. Nadal kręcą go gry wideo, rolki czy kreskówki, co nie do końca akceptuje jego narzeczona... Zbyt często bierze za dobrą monetę życiowe rady Grzegorza. Brak praktyki powoduje, że nieodpowiednio wciela je w życie, a stąd już tylko kroczek do awantury z Nataszą. Próbuje odnaleźć się w związku i często musi godzić swoje oczekiwania z rzeczywistością...

Natasza... Młoda, piękna i seksowna, świeżo upieczona narzeczona Adama. Jest grafikiem - wolnym strzelcem. Pracuje w mieszkaniu, które wynajmuje z Adamem. Zanim go poznała, spotykała się z wieloma facetami. Ale wygląda na to, że w końcu znalazła mężczyznę swoich marzeń... Wychowywała się z czterema braćmi, więc męskie rozrywki to dla niej chleb powszedni. Interesuje się także modą i najnowszymi trendami.

TVN/East News/Piotr Mizerski

Jednym z głównych bohaterów jest także niesforny singiel Jacek - kumpel Adama. Jest wiceprezesem w firmie zajmującej się nieruchomościami, która należy do jego ojca. Większość czasu w biurze spędza oglądając filmy erotyczne na komputerze, podrywając kolejne dziewczyny lub wyżywając się na swoim asystencie. Jego największą pasją są kobiety i to nimi się głównie zajmuje... Zdarzało mu się flirtować, podrywać czy nawet sypiać z najróżniejszymi paniami, nawet matkami i siostrami swoich przyjaciół... Nie wierzy w małżeństwo. Jego zdaniem prawdziwa miłość po prostu nie istnieje...

Reklama
TVN/East News/Piotr Mizerski

To jest naprawdę zabawny serial. Żart jest wysublimowany. To jest sensowny serial o czymś. Uważam, że każdy powinien to zobaczyć, ponieważ to zupełnie inny sitcom niż te, które były w Polsce do tej pory - powiedział PAP Life Maciej Zakościelny.

Także Julia Kamińska jest zadowolona z efektów swojej pracy. Czasem wydawało mi się, że jedziemy po bandzie. Myślała, że jest zbyt odważne. Teraz, gdy patrzę na zrobione odcinki, wydaje mi się, że naprawdę jest dobrze. Dlaczego mamy być zawsze grzeczni? - powiedziała PAP Life Julia Kamińska.

Reżyserem serialu wyprodukowanym w konwencji sitcomu jest Bartek Ignaciuk. "Reguły gry" od 16 lutego w każdy czwartek o godzinie 20 w TVN7.

Media