Zagranie tej postaci to dla mnie duże wyzwanie. Nigdy nie byłam chora i nie leczyłam się w szpitalu. Gdy przychodzę na plan, staram się cały czas chodzić z unieruchomioną prawą ręką, a różne czynności próbuję wykonywać tylko lewą, żeby choć trochę zrozumieć położenie mojej bohaterki – powiedziała niedawno aktorka. I dodała, że szybko wyjdzie na jaw, że Dorota w serialowym szpitalu nie tylko szuka pomocy medycznej. Kobieta chce też odzyskać męża.

Reklama

Jest żoną Pawła (Maciej Marczewski) – który, jak wiadomo, ma także inną żonę – Agatę (Emilia Komarnicka). Kiedyś pobrali się w Irlandii, gdzie razem mieszkali, a ich związek nie został anulowany – dodała Anna Czartoryska.

Michał Pieściuk / newspix.pl

Aktorka przyznaje, że początek roku jest dla niej bardzo pracowity. Gwiazda zaczęła kręcić kolejną serię "Szpilek na Giewoncie", a wkrótce też powróci na plan "Domu nad rozlewiskiem".
Podejrzewam, że na Mazurach będzie lodowato, ale bardzo się cieszę, bo to może być nowa jakość w serialu. Dotychczas pracowaliśmy tylko latem – wyznała Czartoryska.

Teodor Klepczyński / newspix.pl

>>>Czytaj także: "Przepis na życie". Jerzy wróci do...