Od kilku lat oglądamy aktorkę w popularnym serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w Marię Ziębę, kochającą żonę i opiekuńczą matkę. Jej bohaterka przez lata wypracowała sobie opinię kobiety niemal idealnej. Ostatnio scenarzyści postanowili nieco nadszarpnąć ten wizerunek i na jej drodze postawią nowego mężczyznę! Czy miłość do Włodka (Mieczysław Hryniewicz) przetrwa, czy jednak Maria zdradzi męża?

W serialu "Na Wspólnej" szykuje się zjazd klasowy. Do Marii zadzwoni jej dawna miłość z czasów szkolnych. Tadeusz (Jerzy Schejbal) przyzna wprost, że przyjeżdża z Włoch specjalnie dla niej! Na spotkaniu odżyją dawne wspomnienia i pojawią się silne emocje. Gdyby nie pewna intryga, to Tadeusz byłby teraz mężem Marii...

Czasem bywa jędzą!

Aktorka tak doświadczona i z tak bogatym dorobkiem artystycznym, jak Dykiel, doskonale wie, czego oczekuje od życia i od zawodu. - Jestem bardzo pedantyczną osobą. Po prostu poważnie podchodzę do swoich obowiązków. Dbam o to, by w pracy i w domu wszystko było na tip top. Szanuję pracę innych i tego samego wymagam wobec siebie. Jeśli ktoś z lenistwa czy niedbalstwa niszczy moją pracę, lub po prostu jej nie szanuje, przyznaję – potrafię być jędzą! – wyznała szczerze.

>>>Czytaj także: Hakiel: Kasia nie powiększyła sobie ust