CANDY wykonuję muzykę z pogranicza pop-rocku i elektro. Na swoim koncie ma współpracę z Alchemist Project, East Clubbers, Wet Fingers. Ze sceną związana jest od dzieciństwa. Pierwszy duży sukces odniosła w wieku pięciu lat, gdy zdobyła główną nagrodę na Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Do niedawna wokalistka znana była szerszej publiczności jako CANDY GIRL. Dlaczego po tylu latach zdecydowała się na zmianę pseudonimu?

Reklama

"Candy to już nie słodka blondynka, fajna dziewczynka. To ktoś dorosły, kto dojrzał do pewnych tekstów i dźwięków. Teraz przechodzę okres buntu!" – mówi w programie
wokalistka.

28 października ukazała się najnowsza płyta Candy, zatytułowana „Między jawą a snem”. "Jest to album dwupłytowy, zawierający 24 piosenki. Pierwsza część jest popowo-rockowa, a druga totalnie elektroniczna. Teksty opierają się na moim życiu i moich emocjach" – mówi CANDY, która jako pierwsza w Polsce zdecydowała się na wydanie całego albumu w wersji digital. "Nowa płyta to duży krok do przodu. Większość ludzi kupuje teraz muzykę w internecie, przez telefon. Sama tak robię" – wyznaje CANDY.

Program DISCOMANIA z udziałem CANDY będzie można obejrzeć 19 grudnia o godz. 19:00.