Wygraną siódmej już edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” jest trzymiesięczne stypendium w szkole, w której trenują m.in.: Lady Gaga, Justin Bieber, Rihanna czy Britney Spears. Zwycięzca trafi do samego serca Hollywood, czyli International Dance Academy w Los Angeles. Renomowana szkoła, o której marzą tysiące tancerzy na całym świecie, mieści się na Hollywood Boulevard, na przeciwko słynnego Kodak Theatre. Choreografowie prowadzący w niej zajęcia na stałe współpracują z topowymi artystami, takimi jak Beyonce, Alicia Keys, Prince. Przeprowadzano w niej również castingi do kinowego hitu "Step Up 3", organizowano zajęcia taneczne do amerykańskiej wersji programu "Taniec z Gwiazdami" oraz przygotowywano wiele międzynarodowych tras koncertowych.

Reklama

Oprócz stypendium zwycięzca otrzyma indywidualnego trenera-opiekuna, czuwającego zarówno nad rozwojem jego techniki, jak i nad dalszą karierą
w Stanach Zjednoczonych. Rekomendacja wystawiona przez IDA będzie przepustką na przesłuchaniach do największych agencji tanecznych na świecie, związanych z tą właśnie szkołą oraz jednocześnie współpracujących z najpopularniejszymi gwiazdami muzycznymi oraz wytwórniami filmowymi.

Takiej nagrody nie było jeszcze w żadnym talent show w Polsce. Kontrakt z instytucją umożliwiającą wejście do najbardziej rozwiniętego na świecie showbiznesu muzycznego i filmowego, stwarza polskiemu tancerzowi realną szansę na międzynarodową karierę.

Zanim jednak uczestnicy zawalczą o miejsce w finałowej grupie, występującej w programach na żywo, muszą wcześniej otrzymać bilet na warsztaty choreograficzne, które w tej edycji odbędą się w Santa Cruz, na hiszpańskiej Teneryfie.

TVN / MICHAL LICHTANSKI

Szczegółowe zasady udziału w castingach dostępne są na stronie youcandance.tvn.pl.