Cichopek i Hakiel polsatowską wersją Józefowicza i Urbańskiej?

| Aktualizacja:

Od kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Polsat zamierza ponownie uczynić z Kasi Cichopek swoją gwiazdę, wszyscy zastanawiają się, gdzie szefowie stacji znajdą miejsce dla zapomnianej celebrytki. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że ulubienica Niny Terentiew miałaby poprowadzić nowy program taneczny.

wróć do artykułu
  • ~widz
    (2011-12-07 19:33)
    oboje pasuja do takiego programu,więc jeśli decydenci ich wybiorą,to bardzo się
    uccieszę,bo uwielbiam Kasie ogladać w roli prowadzacej ,jest fantastyczna i pięknie sie prezentuje,w dodatku jest energiczna ,profesjonalna i błyskotliwa.
    Trzymam kciuku!!!
  • ~monika
    (2011-12-06 19:44)
    byłby ,to bardzo dobry wybór,Kasia i Marcin jak najbardziej pasuja do takiego programu,ja im kibicuję i trzymam kciuki.POWODZENIA!!!
  • ~krzych
    (2011-12-06 17:07)
    Polska edycja z angielskim tytułem. Należałoby uczyć nasze dzieci angielskiego już w żłobku i wprowadzić ten język jako urzędowy.
  • ~monika
    (2011-12-05 19:27)
    Kasia idealnie pasuje do takiego programu jako prowadząca,pięknie tańczy i ma doświadczenie,a jest 100 kroc lepsza prowadząca od Nataszy,a Marcin Hakiel jest tancerzem i i moze pracowac z tancerzami ,czy być jurrorem,nie wiem jaki macie z tym problem,Ja ich bardzo lubię i chetnie bede ogladała
  • ~Symulator
    (2011-12-05 17:34)
    Hakiel ? A co on tam ma robić ?
    Zamykać o otwierać drzwi ?
    Kasia jest OK chętnie bym się z nią pokochał.
  • ~benek
    (2011-12-05 14:16)
    wyluzujcie,jeszcze niedawno opluwaliści Nataszę i Józefowica,a teraz wzięliście się za Kasię i Marcina...wasze dziwactwa sa nie do zaakceptowania,poprostu złośliwość z waszej strony...dobrze że Kasia poprowadzi ten program,a jeśli Hakiel się też załapie to co?
  • ~ela
    (2011-12-05 13:39)
    Dajcie żyć , tylko nie Hakiel.
  • ~greg
    (2011-12-05 13:35)
    no to widzowie zatęsknią za Urbańską ?
  • ~kolaszka
    (2011-12-05 13:03)
    Cichopek? chyba w Polsacie powariowali z tym antytalentem ikoniowatym.Ona kpl sie nie nadaje ani wygladem ani urodą a juz na pewno elokwencją.to sie rowna upadek tego programu a pewnie i stacji.Tyle fajnych ładnych lubianych aktorek i aktoreczek ,kazda lepsza niz Kaska pchająca sie na swiecznik celebtytów.
  • ~mark
    (2011-12-05 12:55)
    jeszcze jakiś show i padnę trupem - śpiew i taniec - niedobrze mi się robi. Polsat się przejedzie ... to się już znudziło
  • ~grp
    (2011-12-05 12:04)
    Cichopek oddawaj kasę za przychodzące smsy płatne które reklamowałaś jako darmowe.
  • ~ZbyszekD
    (2011-12-05 11:35)
    Do: ,,tancerka'' jesteś zgorzkniała, bo możliwe, że cię odrzucił, ale wielu ludzi którzy zaczynali chociażby w ,,Metrze'' zrobiło karierę ogólnopolską.
  • ~tancerka
    (2011-12-05 11:17)
    "...oczywiście jak każdy artysta ma swoje dziwactwa, ale to jest artysta z pierwszej ligi."
    Prawda! Odpowiada poziomem naszej I lidze!
  • ~lukilodz
    (2011-12-05 11:15)
    pyza mordo ty, co z kasą kruchą i na kredyt nie ma?
  • ~cichochopek
    (2011-12-05 11:12)
    I don't want to live on this planet anymore...
  • ~ZbyszekD
    (2011-12-05 11:08)
    Pani Cichopek jest klasyczną celebrytką. Pan Józefowicz jest zawodowcem i coś w życiu stworzył chociażby słynne ,,Metro'', oczywiście jak każdy artysta ma swoje dziwactwa, ale to jest artysta z pierwszej ligi.

Może zainteresować Cię też: