Przełomem okazał się sylwestrowy koncert Polsatu, na którym Kasia wypadła najlepiej. Świetne prowadzenie imprezy, może sprawić, że już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. Roli jurora!

Reklama

Od sylwestrowej nocy zachwyty nad Kasią Cichopek nie milkną. Szefowie Polsatu znów są nią zauroczeni i komplementują Kasię bez końca. Stacja uważa, że to ona najlepiej wypadła na scenie i była najlepszą prowadzącą. Zdaniem szefów Kasi, aktorka bardzo dojrzała, była spontaniczna, bezpośrednia i pewna siebie. A krytykowana wcześniej cukierkowa i przesłodzona Kasia to już przeszłość.

Kapif

Nowy wizerunek Cichopek bardzo się spodobał. Nic więc dziwnego, że Polsat znów chce w nią zainwestować i dać jej program. Stacja zastanawia się jednak czy nie powierzyć Kasi zupełnie nowego zadania. Już wiosną rusza tam nowe show "Tylko taniec". Początkowo myślano o Cichopek jako o prowadzącej, teraz producenci programu zastanawiają się, czy nie zaproponować jej fotela jurora.

Kapif

Kasia z pewnością dałaby sobie radę z ocenianiem tancerzy. Sama świetnie radzi sobie na parkiecie, a taniec to jej wielka pasja. Dodatkowo zawsze mogłaby liczyć na profesjonalną poradę swego męża, Marcina Hakiela.

>>>Czytaj także: Nowa płyta Piaska! Kiedy?