Ostatnie odcinki:

Reklama

"Plebania" - do niedawna informacja o zakończeniu produkcji serialu "Plebania" krążyła jako plotka. Jednak po zacytowanej przez Fakt wypowiedzi Włodzimierza Matuszaka, serialowego księdza Antoniego, nie ma wątpliwości, że widzowie będą musieli pożegnać się z ukochanymi bohaterami:

"Wiemy, że dokonały się jakieś zmiany i chyba rzeczywiście będziemy kończyli. „Plebania” ma emisję do 31 grudnia. Takie są podpisane umowy. Jeszcze oficjalnie nie powiedziano nam o tym, że to koniec „Plebanii", ale w najbliższych dniach, a może i godzinach, spodziewamy się takiej informacji" - wyznał aktor ku rozpaczy wielbicieli serialu

Michał Pieściuk / newspix.pl

"Układ warszawski" - o mało zadowalających wynikach oglądalności s "Układ warszawski" mówiło się od dawna. Jak donosi Fakt, ponieważ serial z Lesławem Żurkiem i Janem Englertem nie wzbudził zainteresowania widzów, na jakie liczyła stacja TVN, postanowiono, że druga seria nie powstanie.

TVN

"Prosto w serce" - romans Anny Muchy i Filipa Bobka w serialu "Prosto w serce" w końcu doczeka się szczęśliwego finału a na miejsce "Prosto w serce" pojawi się nowa produkcja TVN - "Julia"

TVN

Będą nowe odcinki

Jak donosi Fakt, zarówno widzowie "Życia nad rozlewiskiem", jak i "Przepisu na życie" nie muszą się martwić, bowiem obydwa seriale będą miały swoje kontynuacje. Nowych odcinków na próżno jednak spodziewać się przed wiosną, więc póki co fanom pozostają powtórki.

TVN
TVP>>>Czytaj także: Włodarczyk jest do wzięcia!