Ostatnie odcinki:

"Plebania" - do niedawna informacja o zakończeniu produkcji serialu "Plebania" krążyła jako plotka. Jednak po zacytowanej przez Fakt wypowiedzi Włodzimierza Matuszaka, serialowego księdza Antoniego, nie ma wątpliwości, że widzowie będą musieli pożegnać się z ukochanymi bohaterami:

"Wiemy, że dokonały się jakieś zmiany i chyba rzeczywiście będziemy kończyli. „Plebania” ma emisję do 31 grudnia. Takie są podpisane umowy. Jeszcze oficjalnie nie powiedziano nam o tym, że to koniec „Plebanii", ale w najbliższych dniach, a może i godzinach, spodziewamy się takiej informacji" - wyznał aktor ku rozpaczy wielbicieli serialu

"Układ warszawski" - o mało zadowalających wynikach oglądalności s "Układ warszawski" mówiło się od dawna. Jak donosi Fakt, ponieważ serial z Lesławem Żurkiem i Janem Englertem nie wzbudził zainteresowania widzów, na jakie liczyła stacja TVN, postanowiono, że druga seria nie powstanie.

"Prosto w serce" - romans Anny Muchy i Filipa Bobka w serialu "Prosto w serce" w końcu doczeka się szczęśliwego finału a na miejsce "Prosto w serce" pojawi się nowa produkcja TVN - "Julia"

Będą nowe odcinki

Jak donosi Fakt, zarówno widzowie "Życia nad rozlewiskiem", jak i "Przepisu na życie" nie muszą się martwić, bowiem obydwa seriale będą miały swoje kontynuacje. Nowych odcinków na próżno jednak spodziewać się przed wiosną, więc póki co fanom pozostają powtórki.


>>>Czytaj także: Włodarczyk jest do wzięcia!