Jak czytamy na portalu wirtualnemedia.pl, "HDw3D" był liderem na rynku, podniósł oglądalność stacji w czasie antenowym w którym był emitowany oraz zwiększył wpływy reklamowe. Program zastąpił w jesiennej ramówce "Szymon Majewski Show" i prezentuje nieco odmienną od swego poprzednika formułę. W "HDw3D" prowadzącym jest Bilguun Ariunbaatar a Szymon Majewski wciela się w postać szefa stacji telewizyjnej Mike'a Szymańskiego. W programie nie ma rozmów z gwiazdami, są za to prezentowane humorystyczne scenki z parodystami osób z życia publicznego, zabawne gagi oraz filmiki.

Reklama
TVN

Wirtualnemedia.pl podają, że choć "HDw3D" odniósł duży sukces, TVN i firma Rochstar rozpoczęły pracę nad nowym, autorskim programem Szymona Majewskiego, który pojawi się w wiosennej ramówce.

Choć o roli sympatycznego Mongoła nie ma w tej informacji wzmianki, można przypuszczać, że stacja TVN nie pozbędzie się swojej wschodzącej gwiazdy. Nie wiadomo jednak, czy Bilguun będzie postacią występującą w nowym show Majewskiego, czy może jego popularność jest już na tyle duża, że władze stacji zaproponują mu jego własny program.

TVN