Media już obsadzają ją w jurorskiej ławie "X Factor" tuż obok Kuby Wojewódzkiego i spekulują, że miałaby tworzyć swój muzyczny zespół "Bitwie na głosy". Ona sama zapewnia jednak, że żadnej ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęła. Na pytanie dziennikarki: "Czy w nowym sezonie zobaczymy Cię w jury jakiegoś muzycznego show?" Edyta Górniak odpowiedziała:

Reklama

"Wiedziałam, że o to zapytasz. Rzeczywiście kilka propozycji zostało mi złożonych, rozważam co niektóre, ale nie tak bardzo serio, jak się o tym pisze. To w zbyt dominujący sposób wprowadziłoby taką zajętość i niedyspozycyjność dla rzeczy, które są dla mnie absolutnie najważniejsze, czyli koncerty. Nawet jeśli byłaby to tylko rola jurora, który miałby zajęty weekend, to ten weekendy właśnie są najważniejsze na koncertów, więc to jest dosyć ważna decyzja do podjęcia zwłaszcza, że wszystkie te programy trwają na przestrzeni kilku miesięcy. Niektóre rozpoczynają się już od stycznia, więc nie wiem, czy to wszystko pogodzę. Bo chciałabym głównie skupić się na tych wszystkich rzeczach muzycznych, które wiążą się bezpośrednio z premierą płyty" - wyjaśniła gwiazda.

AKPA

Na zakończenie swojej wypowiedzi, jak na divę przystało, Edyta dodała: "ale jeszcze na tym etapie rozważam". Zatem nie potwierdziła, nie zaprzeczyła i znów zostawiła fanów w niepewności.

A w jakim show chcielibyście zobaczyć Edytę Górniak?

AKPA