Jak pisze "Fakt":

Reklama

Fortuna w tym przypadku oznacza aż 900 000 złotych. Tyle właśnie mogłaby zarobić znakomita wokalistka, gdyby zdecydowała się pracować w sylwestrową noc. Edyta dostała propozycję występu aż na trzech, dużych, zamkniętych imprezach witających nadchodzący rok 2012.

Z naszych informacji wynika, że wszystko zostało tak zaplanowane logistycznie, by Górniak nie miała problemu z szybkim przemieszczeniem z jednej imprezy na drugą. Wszystkie trzy odbywają się bowiem w Warszawie i jej okolicach, a harmonogram występów byłby rozpisany tak, by gwiazda zdążyła wszędzie zaśpiewać kilka piosenek. A za każdy występ Edyta mogłaby liczyć na 300 000 złotych!

Tylko że Górniak wcale nie pali się, by w tym roku występować podczas imprezy sylwestrowej – nawet za tak wielkie pieniądze. Gwiazda już od dawna planowała wyjazd w okresie świąteczno-noworocznym do dalekiego Singapuru na egzotyczne wakacje. Jak się dowiedzieliśmy, Edyta myśli raczej o tym, by swój wyjazd przedłużyć do stycznia, niż o śpiewaniu w Sylwestra. Ciekawi jesteśmy, jak to się skończy...

>>>Czytaj też: Paulina Papierska wygrała Top Model i wyjeżdża z Polski. Dokąd?