Gdzie Justyna Pochanke zaczynała dziennikarską karierę?

| Aktualizacja:

Justyna Pochanke to jedna z najbardziej cenionych osobowości polskiego dziennikarstwa. Ta filigranowa blondynka dysponuje mocnym, niskim głosem i nie boi się zapędzić swoich rozmówców w kozi róg. Aż trudno uwierzyć, że obecna gwiazda TVN24 zaczynała jako prowadząca program "5-10-15".

wróć do artykułu
 • ~któś
  (2011-11-03 11:43)
  Jakoś nigdy nie zdołała zapędzic w kozi róg szalbierza Rostowskiego Vincenta Jacka Jana oraz piłkarza od 7 boleści niejakiego płemiera Tusku.Także wielkiego rozdającego Michnika z Czerskiej w kozi róg nie zapędziła, nawet nie probowała, choc mówią i piszą, że jest obiektywna i rzetelna. W oblicze specjalisty od bydła maturzysty Bartoszewskiego zapatrzona jak przysłowiowe cielę we wrota tak mocno, że przez wąsko zaciśnięte od obiektywizmu usta nigdy nie przeszły słowa krytyki czy wąpliwości. Zamknięta w wierze w PO tak silnie, aż nie zauważa potokiem płynącego z tej epigonki PZPR fałszu, niegodziwości i hipokryzji. Można by tak dalej i dalej, ale po co poświęcac jej tyle uwagi.
 • ~obserwator
  (2011-11-03 13:44)
  Jacy z was dziennikarze,w 95 % jesteście hienami bez kultury.Dla szmalu i popularności jesteście gotowi do największych świńst,i łgarstw!!!
 • ~jotel
  (2011-11-03 18:21)
  Z tego jak ona rozmawia z gośćmi powinna sie nazywać Pochamke, a nie Pochanke!
 • ~walter świerszczu
  (2011-11-03 21:08)
  Na zapadłej wsi??
 • ~NASK
  (2011-11-03 21:49)
  Jedna z najlepszych dziennikarek telewizyjnych radzi sobie świetnie z arogantami i bufonami vide rozmowa z Hoffmanem Brudzińskim czy nawet "prezesem" spokojnie ich punktując to ona panuje a nie krzykacz który chce się wypromować. PT niektórzy internauci szkoda żółci zdumiewa ładunek zawiści nie wszystko jest takie
  czarne świat nie jest taki zły
 • ~olmaria7
  (2011-11-03 22:16)
  zgadza się z p.Pochanką, tylko żeby trochę bardziej otwierała buzię, bo chwilami słowa wypowiadane zlewają się i człowiek sie męcz by zrozumieć. Ale poza tym o.k.
 • ~Oburzony
  (2011-11-04 11:18)
  Jak można być takim skur..synem, żeby obrażać powstańców, ludzi, którzy pół komuny w więzieniu przesiedzieli! Obrażać Premiera i Prezydenta własnego kraju!!! Wasz Sraczyńki i Klempa mogą im tyłki podcierać!!! STOPY LIZAĆ!!! A wy!!! Buty czyścić ludziom, którzy tyle zrobili!!! Zdechniecie tacy sami jak Hitler, Mussolini, Kaddafi! Przesiąknięci nienawiścią i obsesjami!!
 • ~kontra
  (2011-11-09 18:52)
  re OBURZONY o ktorym ty prezydencie mowisz.Kacynski byl wysmiewany mimo ze byl profesorem prawa i patriota.To Komorowski postawil pomnik soldatom z20roku.To Komorowski i Tusk moga najwyzej podzcierac tylki Kaczynskiemu.To Tusk konczy juz sprzedaz pozostalych przedsiebiorstw Polslkich.Juz ma sie zabrac za lasy. I ty smiesz obrazac ludzi ktorzy dbali o interes naszego kraju
  Jestes smieszny i chyba na dopalaczach.Puknij sie w ten pusty leb.
 • ~anty nask
  (2011-11-09 19:03)
  re NASK Ona jest tak madra jak i Ty.mozesz sie zachwycac, Robi mimikii tym pyszczkiem,a wiadomosci na poziomie sredniej szkoly.Chofmasn jest doktorem prawa,wiec daleko jej do tego.Bufonkom jest wlasnie Pochanke.
 • ~NICKT
  (2013-10-11 21:31)
  Ba. Justyusia wiadomo - Warszawinka
  ja soltys wam to mowie :-) I to nie jest zart !
 • ~Hj2
  (2016-01-13 18:20)
  Moim zdaniem Pochanke jest chora na patronizowanie czyli prowadzenie protekcjonalnym tonem.Po angielsku sa na takie zachowanie Pochanke czasowniki : "condascending" i "patronizing".Tepe to -odnoszenie sie z taka wyzszoscia do widza. W skrocie i po naszemu mowi do widza bez szacunku jak do malego dziecka badz "cwoka" i wiesniaczego panszczyznianego przygluga "chlopa" Polecam Pani Pochanke lekcje dziennikarstwa u Pani Robin Meade w amerykanskiej tv hnl .Ona zawsze jest zyczliwa i usmiecha sie do swoich widzow ktorych okresla od rana "good morning sunshine" Czyli wita ich w stylu dzien dobry kochane promyki slonca

Może zainteresować Cię też: