Seriale i show gwałtownie tracą widzów

| Aktualizacja:

Coraz mniej osób w wieku 16-49 lat ogląda w telewizji popularne programy rozrywkowe. Według ekspertów, widzowie mają coraz większy wybór kanałów i decydują się na te tematyczne lub spędzenie wieczoru z internetem - informuje "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Szymek
    (2011-11-03 08:41)
    W telewizji warto oglądać National Geografic lub Discovery i najczęściej po to włączam tv.
  • ~hindus
    (2011-11-03 07:05)
    TVN, Polsat,TV info, to wszystko na śmietnik PO wysłać.
    Polacy zaczynają widzieć w realu.
  • ~full
    (2011-11-03 06:35)
    brawo brawo jak dlugo garstka tych samych niby aktorow w tych serialach wystepojaca na zmiane ma sie dorabiac na kiepskich scenariuszach i robic sieczkie z mozgu polakom to nie czasami matysiaki to krolik i jego rodzina rzadza polskimi mediami
  • ~Janusz normalny
    (2011-11-03 06:35)
    Ja też nigdy nie oglądam badziewnych seriali w TP. Marzę o tym, żeby do zera spadła oglądalność propagującego komunizm dziennika w TVP Historia.
  • ~rohaz
    (2011-11-03 06:00)
    dość serjali w tp,jaka to będzie piekna chwila gdy wieczorem bede mogł wloczyc
    tp i nie zobacze ojca mateusza na plebanii z klanem prowadzonym przez janowskiego-jestem po 49
  • ~LAS
    (2011-11-03 05:46)
    To dobra wiadomość. Żyjemy w niesamowitych czasach. Na naszych oczach świat się zmienia, a polska telewizja niewiele na ten temat mówi. Najlepiej słuchać wiadomości w języku angielskim na stacjach brytyjskich, kanadyjskich i arabskich.
  • ~Greg30
    (2011-11-03 00:37)
    Od trzech lat nie mam telewizora i nie oglądam telewizji. To świadomy wybór.
    Wolę kilka razy w miesiącu pójść do kina. Sport, informacje czy inne treści oglądam w sieci - sam wybieram co i kiedy chcę.
    Na początku było ciężko, ale teraz widzę jak dużo czasu traciłem na bzdurne programy. Niestety paradoksalnie nie każdy może sobie pozwolić na brak telewizora.
  • ~maika
    (2011-11-02 23:07)
    Pierwsza miłość - super serial!
  • ~sFLUSTROWANY
    (2011-11-02 22:52)
    ale abonamencik trzeba płacić za ten chłam, ciekawe kto zaskarży tę decyzję do Strazburga
  • ~takako
    (2011-11-02 21:32)
    Widzowie nareszcie docenili misyjna dzialalnosc TVP. Chlam i reklamy. Dajcie im dobry program, to pojda zaplacic abonament bez namawiania. Od lat slucham tylko radia i dobrze mi z tym. (PR1 i Trojka ) Tam naprawde szanuja sluchaczy. Zachecam do sluchania. Poczujecie sie dowartosciowani.
  • ~antyPOmatol
    (2011-11-02 20:33)
    Czy tylko ja już zostałem w Polsce, co nie oglądał w życiu ani jednego odcinka "M jak miłość"?

    Słowo honoru, nie widziałem ani jednego odcinka tego tasiemca.
  • ~Jasza
    (2011-11-02 20:16)
    Nie wiem kto tą sieczke ogląda?
  • ~EWA KOBY
    (2011-11-02 19:38)
    JESZCZE W ZYCIU NIE OGLADALAM SERIALU NIKT MI NIE BEDZIE W MOIM WLASNYM CZASIE NAKAZYWAC O KTOREJ GODZINIE MAM SIE WSTAWIC ZWLASZCZA DO TELEWIZORA
  • ~panienka
    (2011-11-02 19:21)
    młodzi, wykształceni... 49 lat...
    A kapitan Wrona ma 53...
  • ~nie inaczej
    (2011-11-02 19:10)
    tylko kiczowaty rząd im się jeszcze nie przejadł...
    ale niestrawność ich dopadnie...
  • ~telewidz który płaci abonament
    (2011-11-02 18:29)
    ...m.in. z powodu częstych i długich spotów reklamowych. głównie w POLSACIE i TVN. Nie mam nic przeciwko reklamom, ale żeby przerywać jakiś film kilkoma reklamami w ciągu jednej godziny ?!... to jest chore !
  • ~..
    (2011-11-02 18:23)
    tvn sprzedaja i nikt nie chce kupic (moze rydzyk przejmie za symboliczna zlotowke), gazeta koszerna tez traci czytelnikow, moze jeszcze kiedys bedzie w tym kraju normalnie!
  • ~adam slodowy
    (2011-11-02 17:43)
    pajac wojewódzki zagrożony?..
  • ~OHydny
    (2011-11-02 10:48)
    Kanaly wielotematyczne traca widzow nie z powodu odchodzenia do internetu i stacji tematycznych, ale z powodu debilnej polityki odstraszania widzów złą jakością emisji, złym doborem godzin i tresci. Szefowie stacji uwazają, że czego by nie wymyslili, to i tak nic sie nie zmieni, wiec po co walczyc o widza... i przekonuja o tym zarzady i wlascicieli stacji. A w tym ukladzie nic sie nie zmieni, bo na nadawanie trzeba miec zgode radiokomitetu, ktory pilnuje, zeby sie nic nie zmienilo. Wiec powoli i nieuchronnie polityka odstraszania widzow i robienia im na zlosc przynosci skutki...

Może zainteresować Cię też: