Oto seriale, które spadają z ramówek i ich następcy

| Aktualizacja:

Serial kryminalny TVN "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.

wróć do artykułu
  • ~jan
    (2011-11-01 08:37)
    linia zycia dobry serial szkoda nie wiem jak bedzie wygladal serial z wesolowskim przeciez on taki nijaki facet bez jaj nastepne *****
  • ~harpun
    (2011-11-01 08:39)
    nie mogę się doczekać nowych tasiemców...
  • ~kidlerek
    (2011-11-01 09:08)
    "Daleko od noszy" rządzi!!!
  • ~Luis
    (2011-11-01 09:09)
    Zamienić Tańce z gwiazdami czasowo z Układem warszawskim i będzie dobrze pora emisji jest tu najważniejsza w poniedzialek idzie się do pracy i pora serialu jest nietrafiona a tańce już się opatrzyły nudy a serial rozkręca sie powoli szału niema ale lepsze to niż pan Józefowicz i reszta
  • ~Paprykarz
    (2011-11-01 10:01)
    Myślą,że ludzie nie mają nic do roboty tylko seriale oglądać.
  • ~kto to G ogląda???
    (2011-11-01 10:45)
    Wywalić w kosmos ten cały szit z tvnu!!!
  • ~Koza
    (2011-11-01 11:09)
    Czego oczekiwać. Seriale tworzy się dla artystów aby zarobili kasę.
    Bo Ci nieudacznicy po za serialami nigdzie pracy nie znajdą.
    Przecież nie potrafią nawet nauczyć się roli na pamięć.
  • ~Olgierd
    (2011-11-01 11:19)
    Wiadomości z drugiej ręki to świetny serial... ale jego godzina emisji to pomyłka. Zaczyna się zaraz po początku Wiadomości Polsatu i leci przez całe Fakty TVN. A jego grupa docelowa to również grupa docelowa Faktów. Gdyby przenieśli go na inną godzinę wykosiłby całą konkurencję. Ale TVP tak już ma... to samo przecież był na początku z serialem Ranczo.
  • ~Genitaliusz
    (2011-11-01 12:17)
    Czas na nowe seriale na wniosek Palikota bochaterami będą pederaści, transwestyci i inni dewianci.
  • ~Ala
    (2011-11-01 12:28)
    Dajcie nowe odcinki "Miodowych Lat", a na pewno będzie baaaardzo dużo chętnych do oglądania! Świetny ubaw przy tym serialu!!! Znikają wszystkie troski i politycy!
  • ~billyboy
    (2011-11-01 12:31)
    pokażcie choć JEDEN DOBRY SERIAL TVN!!!Same gnioty -takie cukiereczki szeleszczące złoconym celofanem -a w środku???-SHIT!!!
  • ~lew
    (2011-11-01 12:46)
    rzygać się hcce jak na to patrzę,te seriale to tanie aktorstwo epizody np.z komarnicką i innymi to nie jest aktorstwo to chłtura,lepiej zatrudnić statystów niech tych pożal się boże aktorów godnie zastąpią i taniej będzie .
  • ~Janusz
    (2011-11-01 13:16)
    Powinni rozpedzic tych niedouczonych pseudoaktorów m.innymi z klanu. To skandal.Pijak w Klanie robi za wielkiego aktora w serialu ktory mało kto ogląda poza pijakami.Wypędzić tych Mroczków i Cichopków to stara klika ktora nigdy nie dopuści mlodych.Mroczkowie to najwieksza tragedia po Jaroslawie Kaczynskim.Dziś te nazwiska nie przyciagają telewidzow.
  • ~Grażyna z Wrocławia
    (2011-11-01 13:26)
    Dlaczego niektórzy z Was krytykują seriale?Są gusta i guściki.Jedni lubią seriale,jak się leją ,strzelają,zabijają itp.,inni takie typu Linia życia.ja należę do tych drugich.szkoda mi tego serialu,z przyjemnością go oglądałam,a to że słaba oglądalność była,to dlatego,że pora emisji byłą w czasie nadawania wiadomości.Powszechnie wiadomo,że pilotem od TV rządzi pan domu,a taki nie przepuści dziennika,kobieta ma niewiele pod tym względem do powiedzenia.
  • ~zgaga
    (2011-11-01 13:51)
    Coś mi się widzi, że "Genitaliusz" niestety ma rację. Obym się myliła. W ogóle cała TVN jest do chrzanu, tworzą coś wyłącznie do lansowania się i brania kasy. Jedynie cieszę się z powrotu teatru telewizji w TVP1.
  • ~tancjor z tvn
    (2011-11-01 18:49)
    kto taki shit ogląda?
  • ~belfer18
    (2011-11-02 06:18)
    Układ Warszawski - to zabawny i ciekawy serial. Tylko nie dziwie się znikomej oglądalności kiedy nie zaczyna się punktualnie. Czekanie po 20 minut aż skończą się kulisy tańca z gwiazdami to wkurzające. Ponadto- za późno.
  • ~Jaga
    (2011-11-02 20:51)
    Bardzo żal mi serialu "Llinia życia" Piękne nadmorskie widoki szum morza ,słońce a nie bez przerwy ulice Warszawy Tak samo z przyjemnościa oglądalam Kraków w "Majce"
  • ~antykiepski
    (2011-11-02 21:59)
    A może to nie sprawa nieatrakcyjności serialu tylko godzin emisji. Niektóre z tych seriali zaczynają się za późno; większość ludzi następnego dnia rano idzie do pracy - tak jest w przypadku Układu Warszawskiego. Z kolei emisja serialu Linia życia to godziny Dziennika na 1TVP. Jak chce się jakiś program wypromować to trzeba patrzeć również na to co jest w tym czasie u konkurencji.
    Gratuluję za to stacji Polsat pomysłu powtórek Kiepskich - poziom "bardzo wysoki". Więc nie można pozbawiać widza tak kultowego programu, a żeby być pewnym że to obejrzy to emisja raz za razem aby nic mu nie uciekło.
  • ~Kamila
    (2011-11-03 18:41)
    Tego to juz za wiele. NIe moge pojac jak mozna zdjac serial z anteny w trakcie rozwijajacej sie akscji. Linia zycia to fajny serial, ktory wniosl cos nowego do TV. NOwe watki, akcje jakich juz dawno niebylo w aktualnych serialach. Nie--- Najlepiej wsadzic na nowo kretynski Swiat wg Kiepskich!!!

Może zainteresować Cię też: