Oto seriale, które spadają z ramówek i ich następcy

| Aktualizacja:

Serial kryminalny TVN "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.

wróć do artykułu
  • ~zzz
    (2012-02-05 10:33)
    rezydencja to najlepszy serial ostatnich lat może trzeba zmienic godzine emisji a nie odrazu reztgnowac moze dokreccie chociarz odcinek wyjasniajacy wszystkie intrygi a nie tak przerwac bez sensu
  • ~asia
    (2012-01-11 23:29)
    obejrzałam rezydencję on-line i bardzo mnie wciagnęła, a teraz nawet nie mam zobaczyć zakończenia??? Mój 18 letni syn tez oglada i nie uwaza aby był kiepski. Nie dość , że prawie nie ogladam TV to jak już zacznę oglądać to nie ma zakończenia. Poprostu świństwo, może niech zakończą klan. Ale nawet jak coś ma być skończone to chociaż z szacunku dla widzów niech będzie jakieś sensowne zakończenie, a nie urwany wątek w połowie .
  • ~widz
    (2011-12-08 10:55)
    Z tego wynika że niema co zaczynać oglądać seriali bo jak się człowiek wciągnie to i tak go zdejmą.Ja nie mam czasu oglądać np. super serialu układ warszawski po 22 godzinie skoro mam rano wstać do pracy wolę go obejrzeć w internecie i proponuje sprawdzić władzom tvn ile tam ludzi go obejrzało .pozdrawiam były widz
  • ~tadeusz
    (2011-12-08 10:47)
    układ warszawski to jeden z najlepszych seriali jaki wyemitowało tvn połączenie komedii z sensacją tylko godzina emisji nie ta szkoda bo serial się rozwinął bardzo pozytywnie gratulacje dla władz tvn
  • ~Małgorzata
    (2011-11-28 00:01)
    Stawiam Układ Warszawski przed nudnym Tańcem z Gwiazdami , gdyby tylko był w innych godzinach. Szkoda jeden z niewielu seriali, które ni kojarzą się z brazyliskimii tasiemcami
  • ~ewa
    (2011-11-07 13:28)
    Bardzo mi się ten serial podobał. Jestem tak zła na władze polsatu za zdjęcie tego serialu z anteny ,że ta stacja przestaje dla mnie istnieć
  • ~Wiktoria
    (2011-11-06 00:09)
    Nie mogę tego zrozumieć??? Polsat zaczyna nadawać jakiś serial, człowiek się wciąga w jego akcję, a tu ni z gruszki ni z pietruszki następuje zakończenie emisji. To po co marnowałam czas na serial "Linia życia"? Trzeba było od razu powiadomić, że serial nie będzie dokończony, to przynajmiej oglądałabym inne programy na innych kanałach, bo szkoda czasu na niedokończone historie! Polsat spada na psy, chyba czas omijać ten kanał...
  • ~Agnieszka z Chojnic
    (2011-11-04 19:29)
    Linię życia zastąpić Kiepskimi !!! niepojęte!!! Dlaczego !!!
  • ~j 23
    (2011-11-04 12:12)
    dziekuje kochany poje... polsacie za sciagniecie tak dobrego serialu jakim byla linia zycia , powinniscie najpierw sciagnac szefostwo polsatu . jestescie tacy sami jak kiepscy , a moze podesle wam browara to zaczniecie myslec .z waszym wyksztalceniem niewidze waszej dalszej pracy w polsacie braaaaaaawo ! a wasz pieprzony dekoder odbyl wlasnie piekny lot przez okno ,bedziecie mieli zajfajna reklame . milego dnia kiepscy.
  • ~fan
    (2011-11-04 10:33)
    nie moge w to uwierzyc serial rezydencja zniknie z anteny??? tylko nie to!!! błagam niech bedzie koncówka czyli zakonczenie. nie róbcie nam tego.
  • ~jadzia09
    (2011-11-03 20:52)
    To normalny skandal że tak wciągający serial jak linia życia został zdjęty a bzdurne ,, daleko od noszy czy Świat według kiepskich króluje nadal na antenie , mam nadzieję że producent się obudzi z letargu i wznowi ,,linię życia"
  • ~Kamila
    (2011-11-03 18:41)
    Tego to juz za wiele. NIe moge pojac jak mozna zdjac serial z anteny w trakcie rozwijajacej sie akscji. Linia zycia to fajny serial, ktory wniosl cos nowego do TV. NOwe watki, akcje jakich juz dawno niebylo w aktualnych serialach. Nie--- Najlepiej wsadzic na nowo kretynski Swiat wg Kiepskich!!!
  • ~antykiepski
    (2011-11-02 21:59)
    A może to nie sprawa nieatrakcyjności serialu tylko godzin emisji. Niektóre z tych seriali zaczynają się za późno; większość ludzi następnego dnia rano idzie do pracy - tak jest w przypadku Układu Warszawskiego. Z kolei emisja serialu Linia życia to godziny Dziennika na 1TVP. Jak chce się jakiś program wypromować to trzeba patrzeć również na to co jest w tym czasie u konkurencji.
    Gratuluję za to stacji Polsat pomysłu powtórek Kiepskich - poziom "bardzo wysoki". Więc nie można pozbawiać widza tak kultowego programu, a żeby być pewnym że to obejrzy to emisja raz za razem aby nic mu nie uciekło.
  • ~Jaga
    (2011-11-02 20:51)
    Bardzo żal mi serialu "Llinia życia" Piękne nadmorskie widoki szum morza ,słońce a nie bez przerwy ulice Warszawy Tak samo z przyjemnościa oglądalam Kraków w "Majce"
  • ~belfer18
    (2011-11-02 06:18)
    Układ Warszawski - to zabawny i ciekawy serial. Tylko nie dziwie się znikomej oglądalności kiedy nie zaczyna się punktualnie. Czekanie po 20 minut aż skończą się kulisy tańca z gwiazdami to wkurzające. Ponadto- za późno.
  • ~tancjor z tvn
    (2011-11-01 18:49)
    kto taki shit ogląda?
  • ~zgaga
    (2011-11-01 13:51)
    Coś mi się widzi, że "Genitaliusz" niestety ma rację. Obym się myliła. W ogóle cała TVN jest do chrzanu, tworzą coś wyłącznie do lansowania się i brania kasy. Jedynie cieszę się z powrotu teatru telewizji w TVP1.
  • ~Grażyna z Wrocławia
    (2011-11-01 13:26)
    Dlaczego niektórzy z Was krytykują seriale?Są gusta i guściki.Jedni lubią seriale,jak się leją ,strzelają,zabijają itp.,inni takie typu Linia życia.ja należę do tych drugich.szkoda mi tego serialu,z przyjemnością go oglądałam,a to że słaba oglądalność była,to dlatego,że pora emisji byłą w czasie nadawania wiadomości.Powszechnie wiadomo,że pilotem od TV rządzi pan domu,a taki nie przepuści dziennika,kobieta ma niewiele pod tym względem do powiedzenia.
  • ~Janusz
    (2011-11-01 13:16)
    Powinni rozpedzic tych niedouczonych pseudoaktorów m.innymi z klanu. To skandal.Pijak w Klanie robi za wielkiego aktora w serialu ktory mało kto ogląda poza pijakami.Wypędzić tych Mroczków i Cichopków to stara klika ktora nigdy nie dopuści mlodych.Mroczkowie to najwieksza tragedia po Jaroslawie Kaczynskim.Dziś te nazwiska nie przyciagają telewidzow.
  • ~lew
    (2011-11-01 12:46)
    rzygać się hcce jak na to patrzę,te seriale to tanie aktorstwo epizody np.z komarnicką i innymi to nie jest aktorstwo to chłtura,lepiej zatrudnić statystów niech tych pożal się boże aktorów godnie zastąpią i taniej będzie .