To już koniec kariery Sablewskiej w TVN!

Krążące od wiosny plotki okazały się prorocze. Jak dowiedział się "Fakt", szefostwo stacji TVN właśnie podjęło decyzję, że nie będzie przedłużać współpracy z Mają Sablewską. Była menedżerka Edyty Górniak nie będzie już jurorką show "X Factor"!

wróć do artykułu
  • ~NOWOJORCZYK
    (2011-11-06 13:14)
    J AKA TVN TO WIDAC JESLI KUBA JEST GLOWNYM CELEBRYTA TO NIEMA SLOW TO TV SZMIRY TVN PLACI KARY ZA KUBE ABY MIESZAL PUSTYM POLAKOM W GLOWIE W USA DUZO REZYGNUJ Z TEJ TVN BO TO TELEVIZJ DLA NIENORMALNYCH
  • ~PICek
    (2011-11-01 09:55)
    A, może Kotliński od " paligłupa " by się nadał ? Z " kupą " na pewno
    to samo szambo !!!
  • ~maja jestes wielka
    (2011-11-01 08:46)
    maja to piekna kobieta a co to jest zawod celebryta
  • ~wiesio13 razy obrzezany
    (2011-11-01 08:36)
    kupa musi odejsc
  • ~Stanley
    (2011-11-01 07:29)
    Co za tumany tutaj się rozpisują. Brak podstawowej wiedzy w temacie TVN. Kuba Wojewódzki zarobił dla tej stacji kilkadziesiąt milionów polskich złotych więc to chyba jasne, że nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka. Wnerwiała go Sablewska, czemu się wcale nie dziwię więc poszedł do prezesa lub zadzwonił i sprawa załatwiona. Dobrze się stało bo ta cała Sablewska to nikt mądry, ani ciekawy i w dodatku mający o sobie wielkie mniemanie. Najlepszy dowód na to, że nie zna się na niczym to fakt ilu artystów zrezygnowało z jej usług. Baj, baj pszczółko Maju. Może teraz zainteresuje się tobą jakiś Gucio.
  • ~o mało nie spodowała wypadku
    (2011-11-01 02:00)
    31 ubiegłego miesiąca o godz 16.40 swoim białym porsche cabrio wyjeźdźając z ulicy Dworkowej w Puławską (w Wawie).
  • ~Bar Kochba
    (2011-10-31 23:12)
    Dobrze, że ją wyrzucili. Wreszcie zwolniło się miejsce dla Bartoszewskiego (w salonowych kręgach zwanych "Profesurem").
  • ~tex
    (2011-10-31 22:14)
    A kto to jest CELEBRYTA??? Moim zdaniem NIKT, ktory uwaza sie za COS wyjatkowego. Kasta wyhodowana przez madia, w tym te majace spelniac misje publiczna. Wywalic wszystkich tak sie okreslanych na zbuty ryj. Jakastam Sablewska - a co ona soba reprezentuje??? Wojewodzki - chyba gminny, bo powiat by sie go wyparl - tu przepraszam GMINY. Lepszy przymiotnik to denny, chociaz i dno to zbyt wysoki poziom dla tego tumana. Ilu jeszcze takich - nijakich, bioracych dzisiatki tysiecy zlotych za bycie na ekranie TV-leming maja nam do pokazania??? Stad wolanie o placenie abonamentu, bo pijawki trzeba nakarmic, a w programie zapcha sie czas powtorka "Czterech pancernych"
  • ~f
    (2011-10-31 21:32)
    Maja walnij go pysk,zobaczysz jak będzie uciekał,to pętak.
  • ~justyna
    (2011-10-31 21:16)
    to teraz wyp... wojewódzkiego !!!
  • ~f
    (2011-10-31 21:15)
    TVN-HAHAHA !
  • ~Młodzi wykształceni w Moskwie
    (2011-10-31 21:01)
    Chcemy PO i Putina !!!
  • ~pies pawłowa
    (2011-10-31 20:46)
    prawda jest taka ze wojewodzki chcial sie przespac z Soblewska ale mu odmowila bo po korytarzach kraza plotki o wirusach kuby. ponoc zlapal syfa u poprzedniego chlopaka
  • ~Edzia
    (2011-10-31 20:43)
    Moim zdaniem Mai nie powinni wywalac z x factor.
    Teraz to juz nie będzie to samo:(
  • ~MŁODZI WYKRZTAŁCENI Z OGROMNYCH MIAST
    (2011-10-31 20:41)
    CHCEMY URBANA W JEJ MIEJSCE!
  • ~aga
    (2011-10-31 20:14)
    ekspert Kupa W. pracuje w tvn jako kadrowy ?
  • ~baba
    (2011-10-31 20:12)
    no i dobrze, będzie miała czas zrobić maturę !
  • ~irga
    (2011-10-31 18:32)
    W tefałenie to i Sablewska z Powiatowym dobra. Jaki pan, taki kram.
  • ~raf44
    (2011-10-31 18:19)
    Lepsza Sablewska niz kupa wojewodzka. W tym pierwszym przypadku jest chociaz na co popatrzec. W tym drugim to nawet zygac sie juz niechce.
  • ~misiek
    (2011-10-31 18:07)
    Celebryci i TVN to wspaniały materiał dla lemingów . Jeden więcej jeden mniej , jakie to ma znaczenie skoro TVN to największe dno