Media już kilkukrotnie informowały o tym, że Natalia Kukulska była brana pod uwagę przy okazji doboru gwiazd do muzycznych programów. Fakt podaje, że piosenkarka miała pojawić się jako juror emitowanego na antenie TVP "The Voice of Poland. Najlepszy głos" oraz tworzyć swoją drużynę w "Bitwie na głosy". Artystka nie była jednak zainteresowana udziałem w żadnej z tych produkcji.

Reklama
Michał Pieściuk / newspix.pl

Jak donosi tabloid, ofertę udziału w "Bitwie na głosy" Natalia odrzuciła świadomie, ponieważ czeka na bardziej interesującą ją propozycję z TVN-u:

"To właśnie dlatego odmówiła udziału w „Bitwie na głosy”. Ten format nie jest dla niej atrakcyjny, woli skupić się na pracy nad nową płytą. Ale „X Factor” bardzo ją interesuje..." - zdradza informator Faktu

Oficjalne decyzje w kwestii następczyni Mai Sablewskiej jeszcze nie zapadły. Fakt spekuluje jednak, że pomysł obsadzenia w roli jurorki Natalii Kukulskiej na pewno nie spodobałby się Mai. Obie panie ponoć nie pałają do siebie sympatią od czasów, gdy Sablewska porzuciła etat opiekunki dziecka Kukulskiej.

Dla Natalii udział w "X Factor" byłby z kolei szansą na sprawdzenie się w nowej roli i wypromowanie się jako artystki. Czy Kukulska zasiądzie obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila, przekonamy się już niebawem. Jak sądzicie, sprawdziłaby się jako następczyni Sablewskiej?

Teodor Klepczyński / newspix.pl

>>>Czytaj także: Ranking: Oto najdroższe kreacje polskich celebrytek