- Potwierdza to tabloidowi serialowy ksiądz Antoni, Włodzimierz Matuszak.

Reklama

„Plebania” jest emitowana już od jedenastu lat. Powstało do tej pory już prawie 1800 odcinków telenoweli, która przed telewizory przyciąga regularnie ponad dwa miliony fanów.

Ale włodarze TVP 1 zadecydowali, że pora na nowe atrakcje. Do tej pory fani mogli mieć jeszcze nadzieję, że pojawiające się od jakiegoś czasu pogłoski o zdjęciu serialu z anteny, nie okażę się prawdziwe.

– Wiemy, że dokonały się jakieś zmiany i chyba rzeczywiście będziemy kończyli – mówi "Faktowi" Matuszak. Wraz ze swoimi kolegami z planu aktor spotykał się będzie jeszcze tylko przez dwa tygodnie.

– Zdjęcia mamy jeszcze do 15 listopada włącznie, a „Plebania” ma emisję do 31 grudnia. Takie są podpisane umowy – zdradza serialowy ksiądz.

Co prawda oficjalna informacja o końcu serialu nie została jeszcze ogłoszona, ale obsada serialu dobrze wie, co się święci. – Jeszcze oficjalnie nie powiedziano nam o tym, że to koniec „Plebanii", ale w najbliższych dniach, a może i godzinach, spodziewamy się takiej informacji – mówi pan Waldemar.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Dziewczyna Wiśniewskiego z tatuażem"