Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

Popularność zdobyła właśnie dzięki serialom. Na ekranie zadebiutowała w "Plebanii", w której grała przez sześć lat. Jednocześnie dołączyła do ekipy serialu "Samo życie". Potem oglądaliśmy ją m.in. w "Londyńczykach", już w głównej roli. Jej bohaterka, Asia Koryn, wyjechała do Londynu za ukochanym, który później okazał się oszustem. Występ w "Londyńczykach" aktorka wspomina jako prawdziwą szkołę życia. – To była dla mnie wielka, wspaniała przygoda. Ale uczciwie przyznaję, że chwilami było ciężko: te wyjazdy, rozłąka z domem na długi czas. Poza tym naprawdę trudno gra się w obcym języku, mimo że nawet nieźle zna się tę mowę. Zwłaszcza wyrażanie uczuć jest skomplikowane – wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Choć znana, Natalia Rybicka pozostaje skromną osobą. Nie pojawia się w plotkarskich magazynach, nie lubi błyszczeć na bankietach. – Show-biznes to niewątpliwie drapieżny świat. (...) Nie lubię przesytu i myślę, że widz także nie. Ale wiem, że niektórzy się w tym odnajdują. Ja – nie. Zdecydowanie nie odpowiada mi charakter lwa salonowego. Nie chciałabym, żeby ktoś się zastanawiał, czy jestem w końcu aktorką czy tylko gwiazdą? Bo jak wiadomo, gwiazda nie ma wiele do roboty, wystarczy tylko, że błyszczy… – mówiła.

Już niebawem aktorkę zobaczymy w serialu "Szpilki na Giewoncie". I wbrew pojawiającym się wcześniej w mediach spekulacjom, Rybicka wcale nie "przejmie" roli ciężarnej Magdy Schejbal. – Magda Schejbal pozostaje w swojej roli bez zmian, zaś Natalia dołączyła do ekipy i będzie nową "szpilką", młodą, przebojową dziewczyną, która przyjedzie do Zakopanego z Warszawy – zdradziła nam Honorata Prokopowicz z sekcji prasowej Polsatu.

Rybicka zagra Agnieszkę Lipnicką, pewną siebie warszawską ślicznotkę, która w stolicy polskich Tatr będzie reprezentować inwestorów budujących hotel. Nie obędzie się bez problemów, bo nowa inwestycja będzie miała powstać na terenie działek, na których stoją już pensjonaty Ewy i Lucyny oraz Marty. Wygląda na to, że Agnieszka będzie musiała stoczyć prawdziwą batalię!

>>Czytaj również: Zmiany w znanym serialu. Szykują się na Euro 2012