Czekamy na powrót Magdy, dla której w tej chwili najważniejszą sprawą jest dziecko. Mam nadzieję, że pojawi się w „Szpilkach” pod koniec nowej serii – ogłosiła Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu. A co na to aktorka?

Reklama

W opublikowanym oświadczeniu Magda Schejbal zaprzeczyła tym informacjom: Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu, co oznacza, że nie pojawię się już w jego czwartym sezonie, o czym lojalnie poinformowałam ich w dniu 1 września.

Polsat

Okazuje się, że powodem rozstania aktorki z serialem wcale nie jest urlop macierzyński. Jak donosi Fakt, Schejbal zażyczyła sobie wglądu w scenariusz „Szpilek na Giewoncie”. Aktorka potwierdza tę wersję. Jedyną prawdziwą motywacją do podjęcia tej decyzji były dla mnie tylko względy artystyczne, dotyczące ewentualnego rozwoju postaci i dramaturgicznej atrakcyjności serialu, czego nie ukrywałam w rozmowach z produkcją - napisała gwiazda w oświadczeniu.

Schejbal chciała współdecydować o losach swojej bohaterki, na co producenci nie mogli się zgodzić, gdyż tę rolę woleli powierzyć profesjonalistom. I tak właśnie zakończyła się przygoda Magdy ze „Szpilkami na Giewoncie”. Teraz aktorka może skupić się na wychowaniu dwumiesięcznej córeczki.

Reklama

Czy serial będzie cieszył się popularnością nawet po odejściu głównej bohaterki?

Polsat

>>>Czytaj także: Wraca serial, który "Wszyscy kochają..."