Czy show z Nergalem okaże się wielką klapą?

| Aktualizacja:

W telewizji wystartowały nowe programy rozrywkowe. Ich oglądalność jednak nie jest rewelacyjna. Nie zmienia to jednak faktu, że najchętniej telewidzowie wybierali TVN.

wróć do artykułu
  • ~Rolnik
    (2011-09-06 18:48)
    Piaska lubię a Nergal to gnój.
  • ~petycja przeciwko promocji katolicyzmu
    (2011-09-06 16:01)
    a ja podpisze petycję przeciwko promocji katolicyzmu
  • ~ATEISTA
    (2011-09-12 12:19)
    Nie wierzę w te wszystkie Bogi i inne opowieści .
    Ale też mam świadomość istnienia warunków wolności religijnej i światopoglądowej.
    Byłem w krajach Islamskich tam gdzie nie bywaja turyści..

    TYLKO W KRAJACH OPARTYCH NA KULTURZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
    MOŻNA BYĆ JAWNIE ATEISTĄ.

    A Darski to po prostu krętacz i zły człowiek.
    Jeśli nie zniknie z Publicznej TV , PRZESTANĘ płacic ABONAMENT.
  • ~HAHAHHA
    (2011-09-08 17:52)
    #
    ~Jan Stańczyk2011-09-07 09:33

    Klapa ! to udział Nergala , który obraża i nie szanuje kulturę i religię chrześcijańską . I co taki typek może mieć do powiedzenia. Niech żyje swoim życiem bez medialnego rozgłosu. Takich typków w Polsce mamy aż nadto. Błaznują głównie w TVN .



    żal mi ludzi co tak pisza:)))))))))
  • ~Jan Stańczyk
    (2011-09-07 09:33)
    Klapa ! to udział Nergala , który obraża i nie szanuje kulturę i religię chrześcijańską . I co taki typek może mieć do powiedzenia. Niech żyje swoim życiem bez medialnego rozgłosu. Takich typków w Polsce mamy aż nadto. Błaznują głównie w TVN .
  • ~Konrad
    (2011-09-07 07:10)
    PEwnie ze Show z DArskim Adamem bedzie totalna klapa jak macie tyle kasy by w cos takiego inwestowac to lepiej przekazcie te pieniadze na szpik dla jakiegos dziecka ktoremu prawdziwie warto ratowac zycie .
    A nie swirom .
  • ~Janek
    (2011-09-07 07:05)
    Robicie z nim program to zenada tez " .. nie ma z niego pozytku " my poprostu go nie chcemy , nie chcemy , MIAL W LESIE SIEDZIEC poki dycha to niech z lasu nie wylazi,
  • ~Wogo
    (2011-09-07 06:38)
    To jak on konczy swe wypowiedzi heil Satan to on w piekle powinien juz dawno byc pocoscie mu ten szpik nowy dali skoro on dostal oficjalne powolanie do piekla
    a tu szlachetni ludzie ..bum wstrzykneli mu nowy szpik ..na sile .
    A tyle normalnych i fajnych dzieci i doroslych czeka na ten dar ratujacy zycie a dostal ten nergal satan co pieklo go powolalo na cos bo tu zadnego z niego pozytku nie ma . Temu Prawu sprzeciwiac sie z pewnoscia nie wolno.
  • ~roslyn
    (2011-09-06 20:43)
    nie oglądam telewizji- szkoda na nią czasu, niech puszczają co chcą, mam to gdzieś...
  • ~też mam talent!
    (2011-09-06 20:33)
    ja ***** nie oglądam!!!
    a jaki to program to bez znaczenia!!!
  • ~wierzący w Boga
    (2011-09-06 20:15)
    Nergal kończy swoje wypowiedzi słowami "heil satan". Ja bym z nim do kolacji nie usiadł. Niech się nad nim zlituje Bóg.
  • ~moim zdaniem
    (2011-09-06 20:06)
    CELOWO - NIE OGLĄDAM! To jest mój protest, bo nic nie działa: prośby, petycje są IGNOROWANE przez panów z PO.
  • ~Majka
    (2011-09-06 17:36)
    Zal mi tego sedziego co odczytywal z nosem w papierach ,zacinajac sie i prawie szeptem ze Adas Darski jest uniewinniony bo to taki mial artystyczny bajer na scenie , wniosek jeden musisz miec bialaczke albo dzume to prawo zlamie dla ciebie paragraf twego czynu, z tego wynika rowniez ze w artystycznym kontrolowanym amoku bedzie mozna wyrwac komus np. nozke i luz. A paragraf to paragraf czy na scenie czy na lodowcu czy na miejskim rynku .Prawo zlamalo prawo.Tak mi przykro - tak WAm ufalismy a teraz to nie katolikom ale Prawu NIEwierzymy ... PA
  • ~jar-gdacz
    (2011-09-06 16:35)
    debatę w TVN.24 [E.Kopacz, A.Sośnierz, J.Fedak, M.Balicki] oglądało tylko 677. 707 widzów [5,36%] - pomimo reklamy i dęcia w trąby

    rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim oglądało 1.003.544 widzów, w tym w TVP.Info 758.515 widzów i Polsat News 218.029 widzów [8,93%]

    ale o tym jakoś cicho sza
  • ~irga
    (2011-09-06 16:12)
    Ja już podpisałam petycję na stronie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Podpisz i ty.
  • ~karoloo
    (2011-09-06 16:01)
    Zupełnie nie nie rozumiem jak można czcić diabła. To zły duch, którego jedynym celem jest czyjeś nieszczęście. Szatan jest zły całkowicie, nie ma w nim ani atomu dobra. Śmierć, zniszczenie, głód wojny, nieszczęścia to jego jedyny, wynikający z jego natury cel
  • ~siemanko
    (2011-09-06 14:47)
    Nergal won z telewizji !!!
  • ~JanuszS
    (2011-09-06 15:47)
    To aż 2 mln półgłówków znalazło się, żeby oglądać popisy satanisty? TVP 2 kompromituje się dając program takiemu indywiguum jak Nergal. Widzowie powinni zaprzestać płacenia abonamentu za lekceważenie ich żądań.
  • ~widmo
    (2011-09-06 15:25)
    a mi się podoba "The Voice of Poland" -jest to coś nowego, nie ma tam przypadkowych osób w jury jak w TVN (nie wszyscy). W końcu nie ma tego wszechpolskiego KUBY.Widać, że publiczna telewizja uczy się robić tego typu programy i idzie jej coraz lepiej. Jedyne co mi się nie podobało to zbyt duża liczba znajomych Jury, ktoś śpiewał z Kayah, ktoś miał tego samego nauczyciela co Piasek itd. Za dużo takich przypadków - z drugiej strony program nie służy do tego aby robić z ludzi durniów i pośmiewiska, co bywa częste u konkurencji.
  • ~kombatant
    (2011-09-06 15:13)
    tak kontrowersyjny człowiek nie powinien być reklamowany w programach telewizyjnych,w końcu to większość dochodów wpływa od emerytów i rencistów na TV a oni sobie nie życzą takiego gościa i tego dziadostwa nie oglądają

Może zainteresować Cię też: