Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

W TVN startują dwa tytuły: "Układ warszawski" i "Wszyscy kochają Romana". Ten pierwszy serial to idealna propozycja dla widzów spragnionych kryminalnych zagadek z przymrużeniem oka. W każdym z 13 odcinków będziemy oglądać losy śledczych jednego ze stołecznych oddziałów policji. W rolach głównych zobaczymy Lesława Żurka, Jana Englerta i Olgę Bołądź. Z kolei "Wszyscy kochają Romana" to sitcom z Bartkiem Kasprzykowskim, Anetą Todorczuk-Perchuć i Anną Seniuk.

TVP także proponuje widzom dwa nowe tytuły. Są to: "Rezydencja" i "Wiadomości z drugiej ręki". Pierwszy już kilka miesięcy temu został okrzyknięty polską "Dynastią". Produkcja opowiada o losach wpływowej i bardzo zamożnej rodziny Podhoreckich. Ich życiowy spokój zburzy pewnego dnia dziewczyna, która nieoczekiwanie zjawi się w ich otoczeniu. W serialu zobaczymy: Annę Cieślak, Jana Wieczorkowskiego, Jerzego Zelnika i Grażynę Szapołowską.

Druga propozycja to komediowe "Wiadomości z drugiej ręki". Serial w krzywym zwierciadle pokazuje świat mediów, newsów i dziennikarzy. Produkcja obfituje w intrygi i zaskakujące zwroty akcji. W rolach głównych występują: Wojciech Mecwaldowski (w podwójnej roli), Maja Hirsch i Magdalena Łaska.

Na nowy serial Polsatu widzowie muszą poczekać jeszcze miesiąc – "Pamiętniki z wakacji" pojawią się na antenie w październiku. Będzie to telenowela dokumentalna pełna skandali, zdrad i romansów, a wszystko w malowniczych pejzażach Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich. W każdym odcinku produkcji widzowie poznają dwie historie grupy przyjaciół, którzy spędzają wakacje, przemierzając piękne zakątki Europy. Emocji z pewnością nie zabraknie!

>>Czytaj także: Ewa Kasprzyk. Co zrobiła, że tak schudła?