Afera na planie programu. Komornik zajął sprzęt TVN!

| Aktualizacja:

Nieprzyjemne wydarzenie miało miejsce na planie "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler. Podczas nagrywania programu w restauracji, która brała w nim udział, zjawił się komornik.

wróć do artykułu
  • ~klarneta
    (2011-08-01 07:26)
    Pania GESLER i jej praktykami powinna sie zajac INSPEKCJA SANITARNA. Jej stroj ,wlosy, palce pelne pierscieni-a wszystko to w KUCHNI- gdzie tak latwo o rozprzestrzenianie BAKTERII CHOROBOTWORCZYCH. Dziwi mnie fakt,ze TVN, pozwala sobie na tego rodzaju reklame.
  • ~gruszka
    (2011-07-31 23:10)
    Mówi sie , że pani Gessler chciala restaurację w Lęborku ratować, ale ona che ja przejąć. Jaki trzeba mieć tupet, żeby w zadłużonej restauracji panoszyć sie jak u siebie w domu. Póżniej dzwoni się po komornika, ten przychodzi w czasie nagrania i tak ośmiesza sie wcześniejszego właściciela na oczach tysięcy ludzi.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-07-31 22:39)
    tofik
    bzdury znowu wypisuje..nie podbieraj prochow prezesowi durniu...
    Wybor ...miedzy...PO i PiS jest jasny:
    PO chce glosow ludzi otwartych, pozytywnie nastawionych lub juz zadowolonych z tego, ze zyja w dosc nowowczesnym kraju, ze maja wolnosc i to rozumieja i potrafia docenic...
    PiS stawia na odwetowcow, zlych, zasklepionych w sobie, opowiadajacych sobie jak to kiedys bylo dobrze, bojacych sie przyszlosci i zadnych zemsty via IPN, policja, system scigania, tajne sluzby...
    Dobrze, ze taki podzial bedzie jasny w tych wyborach, bo jestem pewien, ze ta pozytywna, normalnie myslaca Polska znowu wygra. ...
    Inaczej bedziemy mieli rzady Lecha Kaczynskiego zza grobu, Polske cmentarzy i martwych bohaterow, Polske podejrzen i oskarzen, Polske z pozoru wolna a w rzeczywistosci na wpoltotalitarna, trzymana za morde mocna treka szalonego gnoma...
    W imie wyimaginowanje spuscizny po drugim gnomie. .!
  • ~Drzazga 101
    (2011-08-18 08:39)
    >>>KLARNETA z 7.26
    O Matko, głupie szczucie tą Inspekcją Sanitarną, przecież to jest PROGRAM telewizyjny, cenny dla branży gastronomicznej i zwykłych Ludzieńków, a nie ZWYKŁE pichcenie dla konsumentów, PT Idiotko.
    Hej !-
  • ~SANEPID
    (2011-08-02 16:38)
    He,he ! Nie udało sie Jej wrzucic te kłęby włosów do potraw-pewnie była zawiedzina ! :D
  • ~Lucyfrek
    (2011-08-01 05:14)
    Musial byc z pod naku P.olske O.dosobnic.Jak dlugo bedziecie ulegac mediom?Jk dlugo bedziecie kupowac klamstwa?Jak dlugo? Wowczas kiedy obudzicie sie z reka w szajnie wowczas zrozumiecie co znaczy PO
  • ~zadziwiony
    (2011-08-01 05:07)
    To, że Gesslerowie nie mają we zwyczaju płacić ani podatków, ani żadnych innych opłat zgodnie z umowami wiadomo od lat. Warszawie winni byli o ile pamietam kilkanaście milionow PLN. Ciekawe, że nigdy nikt ich nie ukarał. Kto ich zxatem chroni i dlaczego?
  • ~do ~Wojtek2011-08-01 01:18
    (2011-08-01 01:58)
    Masz rację. Ale powinieneś to zaadresować do ~~ Ryju2011-07-31 21:52. Ten osobnik nie zna polskiej gramatyki.
  • ~tam
    (2011-08-01 00:06)
    Znajac TVN ktory posluguje sie darmowymi "reporterami" to kto wie czy restauracja yes nie bylaw wykorzystywana za darmoche.
  • ~Wojtek
    (2011-08-01 01:18)
    pisze sie skąd a nie z kąd tak na przyszłość
  • ~Błazny
    (2011-07-31 22:57)
    Robią ludzi za idotów. Kto na to daje przyzwolenie? Mądry nie ogląda.
  • ~~~ Ryju2011-07-31 21:52
    (2011-07-31 22:43)
    Ryju, ty się lepiej naucz języka polskiego. "Z kąd" pochodzisz? Na pewno nie chodziłeś do polskich szkół.
  • ~Marian
    (2011-07-31 21:48)
    czy ten news nadaję się do działu kultura??
  • ~abc
    (2011-07-31 20:17)
    planowana zagrywka PR !zwiększy oglądalność !
  • ~janek
    (2011-07-31 22:26)
    A gdzie jest komentarz, w którym ktoś napisał o 10 milionach "przywłaszczonych" przez męza Gessler? Prawda w oczy kole, tak?
  • ~~ Irena
    (2011-07-31 21:55)
    Już w TVN FRANCUSKI handlarz butów uczył SZTUKI KULINARNEJ !
  • ~~ Ryju
    (2011-07-31 21:52)
    Ho,Ho,Ho !!! A JAK NAZYWA SIĘ TEN KOMORNIK ? ZNASZ MOŻE JEGO PESEL ? Z KĄD U NIEGO TAKIE wychowanie savoir vivre że za TVN się bierze . To był dygnitarz CHIŃSKI ?
  • ~Brońcio
    (2011-07-31 20:50)
    Wywalić grubą babę z TV ,jej widok POwoduje torsje!
  • ~ciekawy
    (2011-07-31 20:34)
    Co na to KRRiT? To, co robi pani Gessler to KRYPTOREKLAMA! Na dodatek za friko. Czym to pachnie?
  • ~eddi
    (2011-07-31 20:31)
    ogladalnosc programu w zastraszajacym tempie spada, no to wymyslili komornika