Jak pisze "Fakt":

Reklama

Kasia Cichopek od pewnego czasu chodzi smutna i zamyślona. Powód? Jak twierdzą nasze źródła, aktorce ostatnio przytrafiają się kłótnie z mężem. – Ona nigdy taka nie była. Jakaś taka nieobecna... W gronie znajomych przyznała się, ze zdarzają się jej ciche dni z mężem. To ją martwi, bo zawsze byli bardzo zgodni, a to się zmieniło... – mówi informator.

Marcin Hakiel też najwyraźniej przeżywa ich problemy. – Widziałem jak sam siedział przy barze. Był zdenerwowany, coś go trapiło. Po godzinie zmienił lokal – opowiada jeden z naszych rozmówców. Podobno Marcinowi coraz częściej zdarzają się samotne wyjścia z domu. Czy musi coś przemyśleć?

Ostatnio w zawodowym życiu Kasi doszło do sporych zawirowań. Wydawało się, że odsunięta przez Polsat gwiazda nabierze oddechu i jesienią pojawi się w konkurencyjnej TVN. Miała tam kręcić zdjęcia do nowego serialu i – przede wszystkim – prowadzić "Taniec z gwiazdami". Jak twierdzili nasi informatorzy, Marcin – który od jakiegoś czasu reprezentuje żonę jako menedżer – prowadził w tej sprawie zaawansowane rozmowy. Ostatecznie jednak nic z nich nie wyszło...

Czy właśnie dlatego między małżonkami dochodzi do napięć? Jeszcze niedawno błyskawicznie rozwijająca się kariera Kasi wydaje się być na zakręcie. A powszechnie wiadomo, że łączenie życia prywatnego i zawodowego nie zawsze dobrze się kończy.

Na szczęście są wakacje i jak dowiedział się "Fakt", Kasia z Marcinem wyjechali niedawno na kilkudniowy urlop. Być może odpoczynek, zmiana otoczenia i czas spędzony razem sprawią, że wszystkie niesnaski uda się wyjaśnić.

>>> Mucha chce być pracującą mamą