Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

Ostatnio Edyta nie miała dobrej passy jeśli chodzi o telewizję. Polsat zrezygnował z jej usług, a ona sama nawet nie myśli o powrocie do "Tańca z gwiazdami". Ale taka piękna kobieta nie może być zapomniana przez show biznes. Jak udało się ustalić "Faktowi", tancerka jest brana pod uwagę jako prowadząca nowy teleturniej TVN. Do tej pory Edyta miała niewielkie doświadczenie w roli prowadzącej. Co prawda jest prezenterką muzycznej stacji MTV w programie "W rytmie MTV", a wcześniej przez chwilę prowadziła polsatowski program "Przebojowe dzieci". Jednak propozycja TVN to zupełnie inny rodzaj wyzwania.

Czy Herbuś poradzi sobie z tak odpowiedzialną funkcją? Jest na to duża szansa, bo kamera telewizyjna wyjątkowo kocha Edytę. Do tej pory brany pod uwagę był również Jarosław Kuźniar oraz Zygmunt Chajzer. Ale stacja uznała, że kobieta wprowadzi odpowiednią temperaturę to nowego teleturnieju.

"Milion w minutę" to polska wersja amerykańskiego programu "Minute to win it" wyświetlanego w stacji NBC. Na uczestników czeka dziesięć trudnych zadań, by je wykonać, muszą się wykazać sprytem i sprawnością fizyczną. Na każde zadanie przewidziano tylko minutę.

Jesteśmy pewni, że seksowna gwiazda będzie potrafiła odpowiednio zmobilizować uczestników. Szczególnie mężczyzn.

>>Czytaj również: Szabłowska zdradza tajemnice gwiazd