"Kasia Cichopek ma sporo zwolenników, ale też nie wszystkim podoba się jej kandydatura"- czytamy w "Fakcie". Cichopek ma spore doświadczenie w konferansjerce i z pewnością wciąż jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. „Transferowa giełda” trwa jednak w najlepsze i co chwila pojawiają się nowe nazwiska celebrytek, które mogłyby podjąć się wyzwania.

Reklama

Wśród nich wymienia się tancerkę Edytę Herbuś. Nie brak jej obycia przed kamerami, konferansjerką zajmowała się podczas imprez festiwalowych. Swoją karierę zaczynała od „Tańca z gwiazdami”, w którym występowała jako tancerka, a wiadomo, że do tego programu gwiazdy lubią wracać.

Hanna Śleszyńska to kolejna kandydatka. Z pewnością wspaniale pracowałoby jej się z Piotrem Gąsowskim, z którym związana była w życiu prywatnym, a z którym pracuje i przyjaźni się do dziś.

W rozmowach przewija się też naziwsko Oli Kwaśniewskiej i Hanny Lis. Ta ostatnia miała poprowadzić w telewizji program kulinarny. To było spore zaskoczenie, bo do tej pory dziennikarka zajmowała się raczej kwestiami politcznymi i wydawaniem programów informacyjnych.

>>>Skrzynecka: Jestem w ciąży i jestem szczęśliwa>>>