Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Specjalnie dla wszystkich fanów telewizyjnej adaptacji sagi Małgorzaty Kalicińskiej mamy najnowsze wieści z planu "Życia nad rozlewiskiem" - trzeciej serii tej hitowej produkcji. W tym niezwykłym przedsięwzięciu bierze udział 93 aktorów i epizodystów oraz około 150 osobowa ekipa produkcyjna pod przewodnictwem reżysera Adka Drabińskiego.

Szykują się też intrygujące wątki z udziałem Anny Czartoryskiej, czyli serialowej Pauli i Jerzego Schejbala – serialowego Tomasza.

– Paula urodzi dziecko, przybędzie jej więc sporo obowiązków. Z kolei Tomasz odejdzie na emeryturę i szybko się przekona, że życie staruszka wcale nie jest takie wesołe. W serialu pojawi się też jego następca. W tej roli zobaczymy Mateusza Janickiego – obłędnie przystojnego i bardzo zdolnego krakowskiego aktora. Nad rozlewiskiem pojawi się też przystojny handlarz sztuką – Piotr Polk – opowiada nam Katarzyna Kalicińska, producentka serialu.

Ale to nie koniec niespodzianek. Ogromne życiowe zawirowania czekają też serialową Barbarę (Małgorzata Braunek). – Na horyzoncie pojawi się jej adorator sprzed lat. Czy Tomasz może czuć się zagrożony? Tego nie mogę zdradzić. Nie jest natomiast tajemnicą, że w „Życiu nad rozlewiskiem” amor nie raz będzie robił psikusy. Wiele zmieni się też w życiu Marysi (Olgi Frycz) oraz Elwiry (Joanna Drozda). Nie zabraknie też wielu wzruszeń. Jedną z wielu okazji ku temu, by uronić łezkę będzie wywiad, który przeprowadzi z Barbarą występująca w serialu gościnie Odeta Moro-Figurska – opowiada Kalicińska.


>>>CZYTAJ TAKŻE: "Polski aktor to cudowny tata, ale..."