"Fakt" przedstawia taki oto ranking:

Reklama

1. Karol Strasburger - 17 lat w "Familiadzie"

Aż trudno uwierzyć w to, że od pierwszego odcinka „Familiady” minęło już 17 lat. Stacje dwoją się i troją, by wyprodukować nowoczesny show, a Polacy w niedzielę po obiedzie i tak najchętniej oglądają właśnie ten teleturniej.

2. Piotr Cyrwus - 14 lat w "Klanie"

Rola w „Klanie” odmieniła życie Piotra Cyrwusa. Aktor Teatru Starego tak sugestywnie wcielił się w postać Rysia, że wszyscy zapomnieli, że kiedyś grał też inne role. Po 14 latach pracy Cyrwus może być z siebie dumny – udało mu się stworzyć najbardziej kultową postać w historii polskich seriali.


3. Artur Żmijewski - 12 lat w "Na dobre i na złe"

Co prawda na świecie triumfy świeci teraz doktor House, ale doktor Burski z Leśnej Góry góruje nad nim nie tylko urodą, ale i stażem. Artur Żmijewski dzięki serialowi „Na dobre i na złe” stał się jedną z największych gwiazd w Polsce. Aktor jak ognia unika bankietów, nie udziela wywiadów, a i tak już od 12 lat deklasuje kolegów po fachu w rankingach popularności.


4. Joanna Koroniewska - 11 lat w "M jak Miłość"

Małgosia Mostowiak z „M jak Miłość” jest dla Koroniewskiej i przekleństwem i błogosławieństwem. Joasia dzięki serialowi już jako bardzo młoda aktorka zyskała ogromną popularność. Ale w zawodzie aktora to nie wszystko. Liczą się również wyzwania. A reżyserzy wciąż nie mogą uwierzyć, że Koroniewska potrafi wcielić się w bardziej skomplikowaną postać niż płaczliwa Małgosia.


5. Ewa Drzyzga - 11 lat w "Rozmowach w toku"

Ewa prawdopodobnie jest najlepszych źródłem informacji o problemach nękających Polaków. Od 11 lat w „Rozmowach w toku” zdążyła już porozmawiać na wszystkie trudne i wstydliwe tematy. Wciąż jednak potrafi wzbudzać kontrowersje. Ostatnio została ukarana rekordową grzywną za zbyt odważną rozmowę o seksie.6. Joanna Jabłczyńska - 8 lat w "Na Wspólnej"

Dzięki pracy w serialu „Na Wspólnej” Joasia nie musiała iść na studia do Akademii Teatralnej. Aktorka twierdzi, że dzięki roli w tasiemcu poznała tajniki sztuki aktorskiej. Tym bardziej, że jest bohaterka Marta Konarska zmienną kobietą jest. Ostatnio zgorszyła pół Polski, zdradzając ojca swojego serialowego dziecka.


>>> CZYTAJ TAKŻE: "Córka Kozidrak w show TVN?"