W programie pojawią się wspaniali wokaliści i najsłynniejsze światowe przeboje muzyczne, doskonale znane polskim widzom. Gwiazdą programu będzie Natasza Urbańska, znana z ról w muzycznych spektaklach warszawskiej sceny Buffo. Prowadzącym będzie pomysłodawca programu, Janusz Józefowicz. "Przebojowa noc" zadebiutuje w TVP1 w niedzielę, 9 września.

Twórcy projektu liczą, że wzbudzą spore zainteresowanie nowym formatem. "Pójdziemy na całość! Staniemy do walki o widzów z konkurencyjnymi stacjami telewizyjnymi" - zapewnia Janusz Józefowicz.

Każdy odcinek poświęcony będzie muzyce innego kraju. Podczas programu widzowie wybiorą swoją ulubioną zagraniczną piosenkę. "Przebojową noc" będzie można zobaczyć między innymi w wydaniu włoskim, rosyjskim, amerykańskim, czeskim, francuskim i hiszpańskim. Oprócz Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza w programie pojawi się także zagraniczna gwiazda pochodząca z kraju, któremu poświęcony będzie kolejny odcinek. Gośćmi show będą także polskie celebrities - artyści, dziennikarze, sportowcy i politycy.

"Przebojowa noc" to emitowane na żywo interaktywne widowisko z udziałem publiczności w studiu i przed telewizorami. W ramach programu odbędzie się także plebiscyt dla telewidzów na najpopularniejszą piosenkę danego kraju. Co tydzień będzie można wygrać atrakcyjne nagrody - wycieczki do stolicy kraju, któremu poświęcony jest odcinek. "To program wielopokoleniowy, skierowany zarówno do młodszych, jak i do starszych widzów. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie" - zachęca Janusz Józefowicz.

"Przebojowa noc" emitowana będzie w każdą niedzielę, o godz. 21:10.Reklama