Na festiwalu nie zabraknie jednej z najbardziej oczekiwanych imprez, czyli Okrągłego Stół Satyryków. Królem Arturem tego Stołu jest już tradycyjnie Krzysztof Skiba - lider Big Cyc i okrutny prześmiewca.

Reklama

W tym roku satyrycy pod jego wodzą zbiorą się w piątek i wybiorą m.in. zboczenie roku, paranoję, owoc czy zwierzę roku. Warto przypomnieć, że w ubiegłych latach zboczeniem roku okrzyknięto współżycie koalicji, a narzędziem roku zostało becikowe - lepsze niż viagra.

Trwa w dalszym ciągu plebiscyt w internecie na ulubiony serial komediowy, ulubiony program rozrywkowy i na gwiazdę uśmiechu. W przypadku seriali zdecydowanie prowadzi propozycja Polsatu - "Daleko od noszy", na drugim miejscu jest "Magda M.", w której więcej było płaczu niż radości, a na trzecim serial "Ranczo".

W plebiscycie na program rozrywkowy prym wiedzie wyraźnie Szymon Majewski Show. Na otrzymanie Gwiazdy Uśmiechu największe szanse ma Agnieszka Dygant, czyli przezabawna Frania Maj z serialu "Niania" .

Jeszcze można głosować - wystarczy kliknąć.

Wśród festiwalowych gości znajdą się w tym roku między innymi: Kevin Aiston, Maria Czubaszek, Emilian Kamiński, Jacek Kawalec, Piotr Machalica, Michał Milowicz, Edyta Olszówka, Zofia Czerwińska, Marek Piwowski, Krzysztof Tyniec i Ewa Szykulska.

W sobotę odbędzie się wielka gala Festiwalu Dobrego Humoru - wtedy też poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.