Dorota Gardias - piękna pogodynka TVN i zwyciężczyni 9. edycji "Tańca z gwiazdami" przez całe wakacje rozgrzewa widzów w "Projekcie Plaża". I jak wam się podobają jej plażowe szaleństwa?

Reklama

Bożena Szwarc - niegdyś kojarzona głównie jako pielęgniarka, która wraz z wyjątkowo atrakcyjnym hydraulikiem promowała Polskę na świecie, teraz znana głównie z programów "Studio Kemping" i "Piękniejsza Polska" najwierniejszych widzów przyciąga przed telewizory nawet wtedy, kiedy piękna pogoda zachęca do wyjścia z domu.

Lesław Żurek - na razie fani "Londyńczyków" w oczekiwaniu na drugą serię zdani są na powtórkę pierwszego sezonu. Jednak wielbicielki tego nie tylko przystojnego, lecz także utalentowanego aktora z pewnością skuszą się także na stare odcinki, by podziwiać młody talent.

Justyna Steczkowska - ze stacji Polsat Cafe trafiła do Polsatu, by tam tworzyć niezwykłe sesje zwykłych kobiet w programie "W obiektywie Justyny Steczkowskiej". A wam jak się podoba sama fotografka?

Paulla - nowa gwiazda muzyki pop niewątpliwie może się pochwalić ogromnym seksapilem - ku uciesze wszystkich tych, którzy śledzą duże letnie muzyczne festiwale, na których możemy ją oglądać.

Filip Bobek - czyli prezes Marek Dobrzański z "BrzydUli" zawrócił w głowie niejednej bohaterce serialu i nie tylko - aktor przyciąga przed telewizory sporo pań, którym przypadł do gustu znacznie bardziej niż Ula w wielkich okularach i z aparatem ortodontycznym na zębach.

ZOBACZ TAKŻE ZAGRANICZNE GWIAZDY, KTÓRE ROZGRZEWAJĄ TELEWIDZÓW:

>>> Kto jest najbardziej sexy tego lata?