„Moda na sukces” – zmartwychwstanie Taylor Forrester – to nie pierwszy i zapewne nie ostatni wątek w tym serialu, kiedy któryś z bohaterów umiera, by po kilkuset odcinkach powrócić cały i zdrów. W tym przypadku mieliśmy Ridge’a rozkopującego grób żony, odkrycie w trumnie lalki podobnej do jego ukochanej oraz objawienie się zupełnie żywej Taylor Forrester.

Reklama

„M jak miłość” – romans Grażyny i Marka. Marek Mostowiak nie spodziewał się, że dopuszczenie się małżeńskiej zdrady doprowadzi go do takich kłopotów. Manipulacja i szantaż okazały się mocnymi stronami Grażyny, a Marek wpadł z jej powodu w poważne tarapaty.

„Gotowe na wszystko”śmierć Edie Britt – wprawdzie Edie nie była główną postacią serialu, ale zdecydowanie dodawała mu pikanterii. Kiedy zginęła, trudno było wyobrazić sobie Wisteria Lane bez niej. A „Gotowe na wszystko” bez seksownej Edie już nigdy nie będą takie same.

„BrzydUla” – romans Uli i Marka – w „BrzydUli” nie tyle chodziło o pokazanie rozwijającego się uczucia pomiędzy asystentką a jej przystojnym szefem, co raczej o gonienie króliczka – nieosiągalnym zawsze był Marek, a Ula mogła jedynie wzdychać i zalewać się łzami z powodu swojej nieszczęśliwej miłości. A tu nagle proszę: najpierw pocałunek, potem romans, niezwykła metamorfoza Uli Cieplak, a w końcu publiczne wyznanie sobie miłości. I jak tu nie lubić bajek?

„Niania” – Frania Maj żoną i matką – po niezliczonej ilości prób uwiedzenia Maksa Skalskiego wreszcie się udało. Frania Maj zyskała względy swojego pracodawcy. Nie tylko go poślubiła, ale także urodziła mu dziecko.