Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kulesza jako zwariowana pani psycholog. Startuje internetowy serial "Web Therapy"

22 października 2015, 09:55
Serial opiera się na spotkaniach terapeutycznych Lucyny Kole-Bojarskiej (Agata Kulesza). Jest warszawską terapeutką o nieokreślonej dokładnie specjalizacji, która w przeszłości pracowała w firmie świadczącej usługi finansowe. Z firmy Silver Gold odeszła trzy lata temu w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Jest dumna ze swojego doświadczenia w dziedzinie finansów, mimo iż zajmowała tam jedynie stanowisko managera średniego szczebla.
Serial opiera się na spotkaniach terapeutycznych Lucyny Kole-Bojarskiej (Agata Kulesza). Jest warszawską terapeutką o nieokreślonej dokładnie specjalizacji, która w przeszłości pracowała w firmie świadczącej usługi finansowe. Z firmy Silver Gold odeszła trzy lata temu w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Jest dumna ze swojego doświadczenia w dziedzinie finansów, mimo iż zajmowała tam jedynie stanowisko managera średniego szczebla. / TVN
Komediowy serial "Web Therapy", w którym Agata Kulesza wciela się w rolę zakręconej pani psycholog, Lucyny Kole-Bojarskiej, właśnie trafił na platformę Player.
Reklama
Reklama
Tematy:
psycholog serial internetowy Wojciech Kalarus Web Therapy Player Agata Kulesza

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama